15% atlaide ar kodu VASARA15 | Tikai līdz pusnaktij →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

6 padomi, kā uzklāt Ziemassvētku galdu minimālisma stilā

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Nepretenciozs, dabisku materiālu iedvesmots un ļoti burvīgs. Lūk, tāds var izskatīties Ziemassvētku galds, kas uzklāts, iedvesmojoties no minimālisma stila. Papildiniet vienkāršus un elegantus traukus ar gaumīgiem, minimāliem akcentiem, un jūsu svētku galds iegūs pavisam citu nokrāsu.

Pārliecinieties paši un uzklājiet sev Ziemassvētku galdu, kurā apvienotas viendabīgas formas, maigas līnijas un pieklusināta krāsu palete.

Nepilnīgums kā priekšrocība

Baltie porcelāna trauki nekad neizies no modes, taču skaista Ziemassvētku galda izveidē varam arī izpausties. Neregulāras formas keramikas šķīvji piešķirs svētku vakariņām mājīgu noskaņu un neitrālās krāsas, kā, piemēram, balta, krēmkrāsas vai gaiši pelēka, ienesīs jūsu mājās eleganci.

Padoms.

Apvienojiet dažādus trauku komplektus! Novietojiet pelēku ēdamšķīvi, taču uz tā – citas krāsas dziļo šķīvi. Un neaizmirstiet par galda paliktņiem!

Īpaši galda piederumi

Neierasti galda piederumi var uzlabo jūsu svētku galda kopējo izskatu. Varat sekot minimālisma tendencei un papildināt šķīvjus ar vienkāršām formām un krāsām. Tāpat varat izmantot krāsainus metāla galda piederumus. Vai arī izvēlieties galda piederumu ar krāšņām detaļām, piemēram, zelta krāsas galda piederumi ar gravējumiem, lai piešķirtu galdam nedaudz šarma un elegances.

Salvetes kā dekorācijas

Salvetes var būt arī kā daļa no galda rotājuma. Lina auduma salvetes ir īpaši piemērotas, jo tās piesaista uzmanību ar savu interesanto struktūru un materiālu. Tās ir ne tikai dabiskas un antibakteriālas, bet arī kļūst mīkstākas pēc katras mazgāšanas reizes.

Neuztraucieties, nav nepieciešams lauzīt galvu, kā salvetes vislabāk salocīt. Tās var pārlocīt vienu reizi vai sasiet mezglā. Pievienojiet zariņu, kanēļa standziņu vai piparkūku vīriņu un jums ir gatavs stilīgs galda rotājums!

Glāzes, kas neizies no modes

Ļaujiet dzērieniem izcelties vienkāršās, caurspīdīgās glāzēs, lai viesi labāk spētu nobaudīt jūsu pasniegto dzērienu garšas un krāsas. Arī vienkāršas formas glāzes ir lieliski piemērotas svētku galdam. Baltvīnam ir piemērotas šaurākas formas vīna glāzes, sarkanvīnam – noapaļotas glāzes ar platu augšējo daļu, bet šampanietim derēs šauras formas glāzes ar garu kājiņu, lai tas rokās neuzsiltu.

Dekorācijas

Ja galda vidū starp paplātēm un ēdienu šķīvjiem vēl ir vieta, aizpildiet to ar minimālisma stilā ieturētiem svečturiem, vāzēm un tematiskiem dekoriem, piemēram, dažiem skujkoku zariem vai Ziemassvētku rotājumiem.

Komforts pirmajā vietā

Padomājiet ne tikai par galdu, bet arī par ērtībām sēdēšanas laikā. Mīksta kažokāda uz krēsliem izskatīsies iespaidīgi. Viesi jutīsies mājīgi un silti. Un kad gan vēl var izbaudīt kalnu mājiņas atmosfēru, ja ne Ziemassvētkos?