Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Bonami kredīti un atlaižu kodi

Mēs vēlamies jūs iepriecināt, tāpēc ik pa laikam izsniedzam kredītus un atlaižu kodus, kas jums ļaus iegādāties jūsu iecienītākās preces par vēl labāku cenu. Uzziniet, kā iegūt kredītus un atlaižu kodus un kādas preces jūs par tiem varat iegādāties.

Kredīts

Kas ir atlaižu kredīti

1 kredīts = 1 eiro

Atlaižu kredīti ir kaut kas līdzīgs virtuālajai naudai, kas tiek izsniegti īpašos gadījumos. Ja esat reģistrējies mūsu mājaslapā, jūs redzēsiet savu pašreizējo kredītu skaitu augšējā labajā stūrī pie ikonas ar savu vārdu.

Kā atlaižu kredīti darbojas

Izmantojot kredītus, jūs varat maksāt mazāk naudas par to pašu preci. Kredīti ir vienādā vērtībā ar eiro. Ievietojiet savu sapņu preci iepirkumu grozā un atlaižu kredīti tiks automātiski atskaitīti pirmajā pasūtījuma solī.

Ar atlaižu kredītiem varat segt līdz 20% no pasūtījuma summas.

Kur es varu atrast savus kredītus

Atlaižu kredīti tiek pievienoti jūsu Bonami kontam, tāpēc jums vispirms ir jāreģistrējas un jāizveido savs konts Bonami lapā. Kredīti ir redzami tikai pierakstoties lapā. Augšējā labajā pusē, pie ikonas ar savu vārdu, jūs redzēsiet pašreizējo kredītu skaitu.

Kā iegūt atlaižu kredītus

✓Reģistrējieties un saņemiet 5 EUR atlaižu kredītus jūsu pirmajam pirkumam Bonami.

Šo kredītu derīguma termiņš ir 5 dienas.

✓ Dalies ar Bonami ar draugiem un saņem 8 EUR atlaižu kredītus par viņu pirmo veikto pasūtījumu

Šo kredītu derīguma termiņš ir 3 mēneši.

DALĪTIES BONAMI AR DRAUGIEM

✓ Novērtējiet savu pasūtījumu un saņemiet 5 EUR atlaižu kredītus nākamajam pirkumam

Šo kredītu derīguma termiņš ir 14 dienas.

✓Atbalstiet mūs sociālajos tīklos un citviet un saņemiet neierobežotu kredītu skaitu.

Šo kredītu derīguma termiņi atšķiras.

Mēs bieži izsniedzam atlaižu kredītus par godu dažādiem notikumiem. Sekojiet mūsu jaunumiem e-pastā un sociālajos tīklos, lai nepalaistu garām jaunumus par Bonami kredītiem. Ja jūs ikdienu saņemat mūsu jaunumus e-pastā, tad jums ir lielāka iespēja tikt pie Bonami atlaižu kredītiem.

Atlaižu kredītiem ir arī savi noteikumi

Lai maksimāli izmantotu kredītu priekšrocības, esam apkopojuši dažus noteikumus, kas palīdzēs jums orientēties kredītu sistēmā.

 • Kredītus var izmantot ne vairāk kā 20% apmērā no produkta vērtības.
  Piemērs: ja jūs iegādājaties rokassomu par 50 EUR, jūs varat izmantot kredītus 10 EUR apmērā.
 • Ja prece tiek atgriezta, mēs paturam tiesības noņemt jums kredītus, kas iegūti par atgriezto pasūtījumu.
 • Tiem, kas centīsies negodīgi izmantot kredītpunktu sistēmu, mēs paturam tiesības noņemt vai nepiešķirt kredītus.
 • Visiem kredītiem ir derīguma termiņš.
 • Kompensācijas gadījumā piešķirtajiem kredītiem ir citi lietošanas noteikumi.
 • Ja iegādes brīdī izmantojat gan atlaides kodu, gan kredītus, tad vispirms tiek atskaitīti kredīti un tikai pēc tam tiek piešķirta atlaide.


Kredītus nevar izmantot:
 • nosūtīšanas vai piegādes izmaksām,
 • na nákup dárkových poukazů,
 • precēm, kam jau ir piešķirta atlaide(preces ar atlaidi ir apzīmētas ar sarkanu taisnstūri, kurā norādīta atlaides vērtība procentos),
 • dažu konkrēti izvēlētu preču iegādei (šādas preces var atpazīt pēc informācijas, kas norādīta konkrētās preces lapā pa labi virs preces apraksta).
 • pirkumiem, kam pievienots atlaides kodsAbas atlaižu sistēmas nevar lietot kopā. Ja vēlaties izmantot kredītus no sava konta, lūdzu, noņemiet atlaides kodu no pasūtījuma.

Atlaižu kodi

Kas ir atlaižu kodi un kā tie darbojas

Atlaides kodu parasti veido burti un cipari, piemēram, "atlaide20". Ievadot kodu pirkumu grozā, mēs atskaitīsim attiecīgo atlaidi no kopējās preces cenas.

Kur ievadīt atlaides kodu? Pirkumu grozā pirmajā solī noklikšķiniet uz "Ievadiet atlaides kodu/kuponu", ievadiet kodu lodziņā un apstipriniet, nospiežot pogu "Izmantot".

Ja tiek rīkota kāda īpaša akcija, atlaižu kodus varat atrast bonami.lv vietnē. Ja izvēlaties abonēt mūsu jaunumus vai sekot mums sociālajos tīklos, jūs nepalaidīsiet garām nevienu atlaides kodu. Tos var saņemt arī kā kompensāciju vai dāvanu.

Atlaižu kodu izmantošanas noteikumi

 • Katram atlaižu kodam ir noteikts derīguma termiņš. Pēc derīguma termiņa beigām atlaides kodu vairs nevar izmantot.
 • Ja lietojat atlaides kodu kopā ar kredītiem, no summas vispirms tiks atskaitīti kredīti un pēc tam tai tiks piešķirta atlaide.
 • Vienā pirkumā var izmantot ne vairāk kā vienu atlaides kodu.
 • Ja jums ir dāvanu karte ar kodu, jūs to varat apvienot ar atlaides kodu. Tomēr, ņemot vērā, ka grozā var ievadīt tikai vienu kodu (vai nu dāvanu, vai atlaides kodu), sazinieties ar Bonami klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu palīdzību.
 • Atlaižu kodus nevar izmantot, iegādājoties preces, kurām jau piemērota atlaide (zlevněné zboží poznáte podle výrazného červeného obdélníčku s hodnotou slevy uvedenou v procentech).
 • Atlaižu kodus nevar izmantot dažu konkrēti izvēlētu preču iegādei (šādas preces var atpazīt pēc informācijas, kas norādīta konkrētās preces lapā pa labi virs preces apraksta).
 • Atlaižu kodus un kredītus nevar izmantot vienlaicīgi vienam pirkumam.Šīs abas priekšrocības grozā var izmantot tikai atsevišķi (vai nu atlaides kodu vai tikai kredītus). Ja vēlaties izmantot kredītus no sava konta, lūdzu, noņemiet atlaides kodu no pasūtījuma.