Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Dāvanas bērniem

Ir tik daudz veidu, kā iepriecināt bērnus, un plašajā iespēju klāstā var ātri vien apjukt. Aplūkojiet visdažādākās spēles, rotaļlietas, mākslas un sporta piederumus un ne tikai. Vecākiem bērniem noteikti ieinteresēs stilīga elektronika vai jauns istabas interjers. Lai rastu vairāk padomu dāvanām katram vecumam, apskatiet mūsu dāvanas pusaudžiem vai dāvanas bērniem līdz 1 gada vecumam.

Iedvesmai

Filtri un šķirošana
Cena
Filtri un šķirošana
Cena
Rādīti 48 no 2911 produktiem

Dāvanu ieteikumi bērniem

Dāvanas izvēle bērniem parasti ir pavisam vienkārša. Mazākiem bērniem nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties interaktīvu rotaļlietu, kas veicinās viņu prasmju attīstību. Vecākiem bērniem parasti var vienkārši pajautāt, ko viņi vēlas. Tad noteikti saņemsiet vairākus dāvanu ieteikumus.

Un, ja tomēr nezināt, ko dāvināt, vai ja plānojat pārsteiguma dāvanu, mēs esam jums sagatavojuši daudz ideju, kas sadalītas pēc bērnu vecuma.

Dāvanas bērniem no 2 gadu vecuma

Mazākie bērni vienmēr priecāsies par jaunu rotaļlietu. Piemērotas ir ne tikai vienkāršas puzles, klucīši, bet arī bērnu trauki, kas padarīs maltīti mazliet rotaļīgāku. Un nemaz nerunājot par to, kādu jautrību sagādās bērnu telts!

Neatkarīgi no tā, vai dāvanai izvēlēsieties plīša zvēriņu, lelli vai koka rotaļlietu, jūsu mazulis ar katru no tām atklās pasauli jautrā veidā.

Vairāk ieteikumu:

 • puzle
 • spēļu virtuves piederumi
 • dažādas radošas rotaļlietas
 • plīša rotaļlieta
 • pirmā mašīna
 • Dāvanas (pirms)skolas vecuma bērniem

  Pirmsskolas vecuma bērnam mēs iesakām visu veidu spēles. Tās var būt gan jautras, gan izglītojošas. Izvēle ir ļoti plaša, taču tas ir atkarīgs no jums, vai vēlaties veicināt koncentrēšanās spējas, radošumu, loģisko domāšanu vai vārdu krājuma attīstību.

  Šī vecuma bērniem piemērota dāvana ir galda spēles. Tās ne tikai izklaidē brāļus, māsas un draugus, bet arī iemāca bērniem spēlēt godīgi. Tas noderēs, kad viņi kļūs vecāki. Viņi noteikti priecāsies arī par skolas piederumiem.

  Vairāk ieteikumu:

 • bērnu koka komplekts – spēļu virtuve, veikaliņš un instrumenti
 • lelles un leļļu ratiņi
 • mākslas piederumi – krītiņi, flomāsteri, pirkstu krāsas, sejas krāsas – krītiņi, flomāsteri, pirkstu krāsas, sejas krāsas
 • muzikālās rotaļlietas – ksilofons, bungas, flauta vai ģitāra – ksilofons, bungas, flauta vai ģitāra
 • projektori un kaleidoskopi – vēl skaistākiem stāstiem pirms gulētiešanas
 • Dāvanas skolēnam

  Skolēnam piemērotas dāvanas izvēle nav viegla, jo bērnam jau ir savas intereses, vēlmes, idejas un gaumes. Tāpēc laba stratēģija ir pajautāt, kas viņam patiktu un kas viņam būtu vajadzīgs. Ja dāvanu izvēlas vecāki, viņi var apvienot patīkamo ar lietderīgo un izvēlēties jaunas mēbeles bērnistabai. Rakstāmgalds mājasdarbu pildīšanai vai gulta, piemēram, mājiņas formā, piešķirs telpai jaunu elpu.

  Ja meklējat dāvanu ieteikumus meitenēm un zēniem vecumā no 7 līdz 12 gadiem, tos atradīsiet šādās kategorijās, kas sadalītas pēc vecuma un dzimuma:

  Dāvanas pusaudžiem

  Dāvanas izvēle pusaudzim ir gandrīz kā izvēlēties dāvanu jaunietim. Jums jāzina saņēmēja viedoklis, gaume un hobiji. Padomājiet par to, kas viņam patīk – mūzika, elektronika un datori, apģērbs, vai varbūt viņam ir kāds neparasts hobijs, ar ko viņš regulāri nodarbojas?

  Universālas dāvanas meitenēm šajā vecumā var būt dažādi modes aksesuāri, piemēram, mugursomas, pulksteņi, kosmētikas somiņas vai rotaslietas. Un zēniem? Viņi noteikti priecāsies par elektroniku un ceļojumu piederumiem. Varat uzdāvināt, piemēram, austiņas, bezvadu skaļruni, kā arī mugursomu vai daudzfunkcionālu kabatas rīku.

  Vairāk ideju meklējiet šeit: