Menu
10 € DāvanaReģistrācijaPieteikties10 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

6 padomi, kā uzklāt Ziemassvētku galdu minimālisma stilā

Nepretenciozs, dabisku materiālu iedvesmots un ļoti burvīgs. Lūk, tāds var izskatīties Ziemassvētku galds, kas uzklāts iedvesmojoties no minimālisma stila pieejas dzīvei. Papildiniet vienkāršus un elegantus traukus ar gaumīgiem, minimāliem akcentiem un jūsu svētku galds iegūs pavisam citu nokrāsu.

Pārliecinieties paši un uzklājiet sev Ziemassvētku galdu, kurā apvienotas viendabīgas formas, maigas līnijas un pieklusināta krāsu palete.

1

Nepilnīgums kā priekšrocība

Baltie porcelāna trauki nekad neizies no modes, taču skaista Ziemassvētku galda izveide var būt arī krietni vienkāršāka. Neregulāras formas keramikas šķīvji piešķirs svētku vakariņām mājīgu noskaņu un neitrālās krāsas, kā, piemēram, balta, krēmkrāsas vai gaiši pelēka, ienesīs jūsu mājās nedaudz elegances.

Padoms:
Apvienojiet dažādus trauku komplektus! Novietojiet pelēku ēdamšķīvi un uz tā - citas krāsas dziļo šķīvi. Un neaizmirstiet par galda paliktņiem!

2

Īpaši galda piederumi

Neierasti galda piederumi var uzlabo jūsu svētku galda kopējo izskatu. Jūs varat sekot minimālisma tendencei un papildināt šķīvjus ar vienkāršām formām un krāsām - varat pat izmantot krāsainus metāla galda piederumus. Vai arī izvēlieties galda piederumu ar krāšņām detaļām - vislabākais variants ir zeltīti galda piederumi ar gravējumiem, lai piešķirtu galdam nedaudz šarma un elegances.

3

Salvetes kā dekorācijas

Salvetes var būt arī kā daļa no galda rotājuma. Lina auduma salvetes ir īpaši piemērotas, jo tās piesaista uzmanību ar savu interesanto struktūru un materiālu. Tās ir ne tikai dabiskas un antibakteriālas, bet arī kļūst mīkstākas pēc katras mazgāšanas reizes.

Neuztraucieties, nav nepieciešams lauzīt galvu, kā salvetes vislabāk salocīt. Tās var pārlocīt vienu reizi vai sasiet mezglā. Pievienojiet zariņu, kanēļa standziņu vai piparkūku vīriņu un jums ir gatavs stilīgs galda rotājums!

4

Glāzes, kas neizies no modes

Ļaujiet dzērieniem izcelties vienkāršās, caurspīdīgās glāzēs, lai viesi labāk spētu nobaudīt jūsu pasniegto dzērienu garšas un krāsas. Arī vienkāršas formas glāzes ir lieliski piemērotas svētku galdam. Baltvīnam ir piemērotas šaurākas formas vīna glāzes, sarkanvīnam - noapaļotas glāzes ar platu augšējo daļu, bet šampanietim derēs šauras formas glāzes ar garu kājiņu, lai tas rokās neuzsiltu.

Vairāk padomu un ieteikumu šeit