15% atlaide ar kodu MINUSS15 | Ietaupiet jau tagad →
30 000+ produktu ar piegādes garantiju līdz Ziemassvētkiem →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Ziemassvētki elegantajā stilā

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Šogad svētku noskaņojumu varat atspoguļot savos interjera dekoros, galda klājumā un Ziemassvētku eglītē. Vai vēlaties, lai jūsu mājoklis nebūtu pārlieku uzkrītošš, bet tomēr krāšņi iespaidīgs un elegants? Tad jums noteikti patiks dekori, aksesuāri un rotājumi elegantajā svētku stilā ar nelielu luksusa piesitienu.

Vienkāršs, bet iespaidīgs Ziemassvētku galds

Gatavojot svētku galdu, nepārspīlējiet ar rotājumu daudzumu. Tā vietā parūpējieties, lai pat funkcionālās un praktiskās galda daļas, piemēram, galda piederumi, svečturi un salvetes, būtu dekoratīvas.

Ļaujiet zelta akcentiem mirdzēt blakus dabīgajām krāsām

Svētku iespaidu, kas neizskatās pārāk "uzspiests", rada līdzsvarota krāsu kombinācija. Galvenā loma šeit būtu jāuzņemas dabisku toņu paletei, piemēram, brūniem, bēšiem, zaļiem un krēmkrāsas toņiem. Zelta vai sudraba krāsas aksesuāri un detaļas radīs vajadzīgo unikalitāti, nepadarot rezultātu pārāk pretenciozu vai uzkrītošu.

Palieciet pie tradicionālajiem materiāliem

Izvēlieties eglītei vai logiem piekarināmus rotājumus no augstas kvalitātes materiāliem, piemēram, stikla vai porcelāna. Lieliski izskatīsies arī rūpīgi darināti papīra rotājumi. Tomēr izvairieties no krāsainām plastmasas bumbiņām vai citiem rotājumiem ar mākslīgām spīdumiem vai bārkstīm, jo tie ir piemēroti ekstravagantākam dekorēšanas stilam.

Atmosfēras uzlabošana ar svečturiem un lampiņām

Maigs, silts, balts apgaismojums nodrošinās mājīgu svētku noskaņu. Izvairieties no krāsainām virtenēm un lampiņām ar auksti baltu gaismu. Tā vietā noderēs daži vienkārši porcelāna vai metāla svečturi. Kombinējiet vairākus dažādu izmēru vai formu svečturus no vienas kolekcijas.