Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Personas datu aizsardzība

1.    Informācija par Bonami

1.1.   Šie ir personas datu apstrādes noteikumi uzņēmumam BONAMI.CZ, a.s., uzņēmuma reģ. Nr.: 242 30 111, ar juridisko adresi Prāga 1 - Malá Strana, Újezd 450/40, pasta indekss 118 00, kas reģistrēts Komercreģistrā, kuru uztur Prāgas pilsētas tiesa ar lietu Nr. B 18575 („BONAMI“), nosaka vietnes www.bonami.lv un lietojumprogrammu („vietne / lietojumprogrammas“), jo īpaši tās reģistrēto lietotāju („lietotājs“) un BONAMI klientu, kuri veic pirkuma pasūtījumus, izmantojot vietni („Klients“), personas datu apstrādes principus.

1.2. BONAMI, apstrādājot personas datus, darbojas kā pārzinis un nosaka mērķi un līdzekļus, kas jāizmanto personas datu apstrādei.

1.3. BONAMI ir iecēlis Inž. Danielu Kmohu [Daniel Kmoch], poverenec@bonami.cz , +420 232 005 040 par datu aizsardzības inspektoru.

2.   Kādus datus mēs apstrādājam?

2.1.   Klientu sniegtā informācija. Uzņēmumā BONAMI mēs apstrādājam Lietotāju un Klientu personas datus. Galvenokārt mēs apstrādājam personas datus, kurus jūs mums sniedzat, reģistrējoties BONAMI vai veicot pirkuma pasūtījumu.

2.2. Šie dati jo īpaši ietver e‑pasta adresi un, Klientu gadījumā, arī vārdu un uzvārdu, adresi, tālruņa numuru, norēķinu, pieteikšanās un identifikācijas datus, informāciju par pasūtītajām precēm vai pakalpojumiem, par līgumu un par līguma izpildi. Pēc izvēles varat sniegt arī citu informāciju, piemēram, darba devēja adresi vai dzimšanas datumu vai piezīmi par vēlamajiem piegādes laikiem.

2.3. Sīkāka informācija no Facebook. Ja reģistrējoties izmantojat Facebook sociālo mediju vietni, jūs ļausiet BONAMI piekļūt savam publiskajam profilam, dzimšanas datumam, informācijai par pašreizējo dzīvesvietu un e‑pasta adresi. Jūsu Facebook publiskajā profilā ir arī jūsu vārds un uzvārds, profila attēls, vecuma kategorija, informācija par jūsu dzimumu un cita publiska informācija atkarībā no jūsu iestatījumiem.

2.4. Sīkāka informācija, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes. Lai uzlabotu mūsu reklāmas kampaņu un produktu un pakalpojumu piedāvājumu mērķtiecību, BONAMI izmanto informāciju par mūsu Klientu iegādātajām precēm. Ja jūs ļaujat sīkdatņu saglabāšanu savā pārlūkprogrammā un piekrītat to izmantošanai, BONAMI iegūst informāciju par jūsu vietņu apmeklējumiem, apskatītajiem produktiem un citām darbībām vietnē.

2.5. BONAMI nevāc un citādi neapstrādā sensitīvus personas datus, tostarp, piemēram, informāciju par jūsu veselību, reliģisko pārliecību vai uzskatiem utt.

3.    Kādiem nolūkiem mēs apstrādājam personas datus?

3.1. Lai apstrādātu jūsu pirkuma pasūtījumu, t.i., lai izpildītu līgumu starp BONAMI un Klientu, mēs izmantojam jūsu vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju. Šajā gadījumā datu apstrāde ietver visas darbības no pirkuma pasūtījuma reģistrēšanas, pirkuma pasūtījuma apstrādes, ieskaitot samaksu par iegādāto preci un piegādi. Šajā gadījumā apstrādi veic, pamatojoties uz nepieciešamību izpildīt līgumu vai nepieciešamību ievērot juridiskās saistības. BONAMI var apstrādāt jūsu pirkuma pasūtījumu tikai tad, ja jūs norādat savus datus.

3.2. Lai piedāvātu mūsu produktus BONAMI Klientiem komerciālu paziņojumu veidā, BONAMI ziņu sūtīšanai visbiežāk izmanto e‑pasta adresi un dažkārt arī tālruņa numuru. Šajā gadījumā mēs nosūtām komerciālu paziņojumu par produktiem, kas saistīti ar precēm, kuras jūs jau esat iegādājies BONAMI. Mēs veicam apstrādi, lai īstenotu BONAMI likumīgās intereses ierobežota tiešā mārketinga veidā. Tādējādi BONAMI neprasa jūsu piekrišanu šo komerciālo paziņojumu sūtīšanai, bet ļauj jums jebkurā laikā atteikties no ziņu plūsmas saņemšanas vai iebilst pret šādu apstrādi. Mēs varam nosūtīt komerciālos paziņojumus Klientiem, kuri reģistrējas pēc šo noteikumu stāšanās spēkā, kā daļu no pasūtīšanas procesa BONAMI, pamatojoties uz jūsu piekrišanu komerciālu paziņojumu saņemšanai, kas ir pilnīgi brīvprātīga, un šādas piekrišanas nesniegšana neskar pirkuma pasūtījuma pabeigšanu. Savu piekrišanu BONAMI komerciālo paziņojumu saņemšanai jūs sniedzat, reģistrējoties BONAMI vai vēlāk sava lietotāja konta iestatījumos. Lūdzu, ņemiet vērā, ka BONAMI var reģistrēties tikai personas, kas vecākas par 15 gadiem. Jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, noklikšķinot uz attiecīgās saites, kas atrodas katrā komerciālajā paziņojumā vai lietotāja konta iestatījumos. Ja jūs atsaucat savu piekrišanu, mēs neturpināsim izmantot jūsu datus komerciālu paziņojumu sūtīšanai, arī gadījumos lai īstenotu iepriekš minētās BONAMI likumīgās intereses.

3.3. Lai Lietotājam piedāvātu mūsu produktus un reklamētu BONAMI komerciālu paziņojumu veidā, visbiežāk saziņai tiek izmantots e‑pasts. Šajā gadījumā apstrāde tiek veikta, tikai pamatojoties uz jūsu piekrišanu personas datu apstrādei un komerciālu paziņojumu nosūtīšanai, kas ir pilnīgi brīvprātīga, un, pat ja jūs nepiekrītat, jūs varat turpināt izmantot mūsu vietni / lietojumprogrammu pilnībā. Jūs piešķirat savu piekrišanu BONAMI, izmantojot BONAMI abonēšanas veidlapu. Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, noklikšķinot uz attiecīgās saites, kas atrodas katrā komerciālajā paziņojumā.

3.4. Mēs izmantojam jūsu datus, kurus ievadījāt kā daļu no reģistrēšanās BONAMI savā lietotāja profilā vai iepriekšējam pirkuma pasūtījumam, lai atvieglotu un paātrinātu pasūtīšanas procesu BONAMI. Šie dati tiek izmantoti, lai vienkāršotu nākotnes pirkumus, iepriekš aizpildot pasūtījuma veidlapu. Šajā gadījumā mēs apstrādājam jūsu personas, identifikācijas, kontakta, pieteikšanās un adreses datus nolūkā izpildīt līgumu vai veikt pasākumus, kas pieņemti pirms līguma izpildes kā daļa no jūsu lietotāja konta uzturēšanas. Ir pilnīgi brīvprātīgi norādīt šos personas datus savā lietotāja profilā, lai iepriekš aizpildītu pasūtījuma veidlapu, un tas neskar pirkuma pasūtījuma pabeigšanu. Jūs varat izdzēst vai modificēt datus savā lietotāja profilā vai reģistrācijā, skatiet šī dokumenta 4. punktu.

3.5. Lai nosūtītu informāciju par BONAMI preču pieejamību, kuru pašlaik nav BONAMI noliktavā, mēs izmantojam jūsu personas datus, kurus norādījāt, aizpildot veidlapu „Uzraudzītie produkti“, lai informētu jūs brīdī, kad preces atkal ir pieejamas krājumā. Šajā gadījumā mēs apstrādājam jūsu personas datus, pamatojoties uz jūsu piekrišanu datu apstrādei, lai nosūtītu informāciju par preču pieņemšanu noliktavā; piekrišana ir pilnīgi brīvprātīga, un to var atsaukt jebkurā laikā, noklikšķinot uz pogas „Atcelt“ produkta detaļās, jūsu lietotāja profilā, sūtot ziņu uz e-pastu palidziba@bonami.lv vai izmantojot citu šajā dokumentā norādīto kontaktinformāciju.

3.6. Lai izpildītu juridiskos pienākumus, kas saistīti ar sūdzību izskatīšanu attiecībā uz BONAMI precēm vai pakalpojumiem, BONAMI izmanto sūdzības veidlapā norādīto informāciju. Šajā gadījumā apstrāde tiek veikta, pamatojoties uz juridisko pienākumu izpildi. Ja uzskatāt, ka jūsu iegādātajā precē ir trūkumi, varat norādīt savus personas datus, izmantojot sūdzības veidlapu / pavadvēstuli, kas nosūtīta pa pastu vai citu pārvadātāju, vai aizpildot tos jebkurā no BONAMI kasēm. Šajā gadījumā mēs apstrādājam jūsu identifikācijas datus, kontaktinformāciju, adreses datus, kā arī informāciju par pasūtītajām precēm vai pakalpojumiem, par līgumu un par līguma izpildi abās pusēs. Pamatojoties uz normatīvajiem aktiem, BONAMI ir pienākums, ja vien jūs esat patērētājs, apstrādāt jūsu personas datus, kas nepieciešami, lai jūs varētu iesniegt un mēs varētu izskatītu jūsu sūdzību par precēm vai pakalpojumiem, kurus jums sniedz BONAMI. Ja likums BONAMI nenosaka pienākumu ļaut jums iesniegt sūdzību, tā vietā mēs to darām, pamatojoties uz mūsu pašu lēmumu, mēs apstrādājam personas datus par jums, kas ir nepieciešami, lai mēs varētu apmierināt jūsu sūdzību un tādējādi spētu izpildīt mūsu saistības, kas izriet no līguma.

3.7. Lai uzlabotu mūsu reklāmas mērķauditorijas atlasi un popularizētu BONAMI, BONAMI apstrādā sīkdatnes par Vietnes apmeklējumiem, apskatītajiem produktiem un citām Vietnes darbībām, vienlaikus izmantojot sīkdatnes. Apstrāde ir iespējama tikai ar jūsu piekrišanu attiecīgo sīkdatņu izmantošanai. Arī šī piekrišana ir pilnīgi brīvprātīga. Parasti pamatojoties uz iepriekš minētajiem datiem, BONAMI iegūst statistiku, analīzi un ziņojumus par Vietnes lietotāju uzvedību. Uz to pamata ir iespējams precīzāk veidot reklāmas vai pielāgot Vietnes saturu tā, lai jums interesētu redzētais, lai būtu vieglāk atrast meklēto, vai to veidot tādu, lai tas interesētu lielāku Lietotāju loku. Šajā gadījumā personas datu apstrāde parasti notiek automātiski. Plašāka informācija par sīkdatnēm ir pieejama šeit.

3.8. Sīkdatnes tiek izmantotas arī BONAMI saistītajai programmai; tās tiek reģistrētas, ja 30 dienu laikā pēc noklikšķināšanas uz BONAMI reklāmas esat iegādājies preces citās vietnēs. Arī šajā gadījumā apstrāde ir iespējama tikai ar jūsu piekrišanu šo sīkdatņu lietošanai, ko jūs jau piešķīrāt mūsu saistītā partnera vietnē, t. i., vietnē, kurā jūs noklikšķinājāt uz BONAMI reklāmas. Ja piešķirat šādu piekrišanu un vienlaikus piešķirat piekrišanu sīkdatņu glabāšanai šiem mērķiem BONAMI Vietnē, šīs sīkdatnes tiks izmantotas saskaņā ar sīkdatņu politiku.

3.9. Lai nodrošinātu klientu atbalstu, mēs izmantojam jūsu vārdu un e‑pasta adresi, kuru jūs aizpildījāt, pirms atverāt tērzēšanas logu ar BONAMI darbiniekiem attiecīgajā tīmekļa vietnes tērzēšanas logā. Aizpildot savu informāciju, jūs piekrītat iepriekš minēto datu apstrādei. Mēs neturpināsim izmantot jūsu vārdu un e‑pasta adresi, balstoties tikai vienīgi uz tērzēšanas loga atvēršanu.

4.    Piekrišanas un komerciālo paziņojumu abonementa atsaukšana

4.1. Komerciālie paziņojumi. BONAMI Lietotāji un Klienti var jebkurā laikā atteikties no komerciālo paziņojumu abonēšanas:
 • noklikšķinot uz attiecīgās saites, kas atrodas katra komerciālā paziņojuma kājenē;
 • lietotāja konta iestatījumos;
 • izvirzot iebildumu pret personas datu apstrādi BONAMI vietnē palidziba@bonami.lv vai izmantojot citu šajos noteikumos norādīto kontaktinformāciju.
4.2. Sīkdatnes. Ja vēlaties aizliegt sīkdatņu glabāšanu savā ierīcē, iestatījumus varat mainīt tieši savā pārlūkprogrammā. Ja jūs aizliedzat BONAMI uzglabāt sīkdatnes, dažas Vietnes daļas var nedarboties pareizi. Plašāka informācija par sīkdatņu aizliegšanu un dzēšanu ir pieejama šeit.

5.   Kas var piekļūt datiem?

5.1.   Personas datus galvenokārt apstrādā BONAMI un tā darbinieki. Jebkura persona, kurai ir piekļuve personas datiem, ir pakļauta konfidencialitātes pienākumam, un šī saistība paliek spēkā arī pārtraucot viņu sadarbību ar BONAMI.

5.2. BONAMI kā pārzinis pilnvaro citas personas apstrādāt personas datus kā apstrādātājus. Ar apstrādātāju saprot jebkuru vienību, kas BONAMI apstrādā personas datus BONAMI paredzētajiem mērķiem. Ja nepieciešama jūsu piekrišana apstrādei, mēs jūsu datus nododam apstrādātājiem tikai tad, ja jūs iepriekš sniedzat savu piekrišanu. Mēs sniedzam apstrādātājiem tikai datus, kas tiem nepieciešami, lai sniegtu savus pakalpojumus. Starp BONAMI izmantotajiem apstrādātājiem ir šādas vienības:
 • OMNIVA SIA, UAB „Itella Logistics“, Zásilkovna s.r.o., General Logistics Systems Czech Republic s.r.o., UAB "DPD Lietuva" (operatori)
 • Daktela (klientu atbalsta pakalpojumi)
 • Uloženka s.r.o. (preču izplatīšanas pakalpojumi)
 • X.commerce, Inc. (tiešsaistes mārketinga instrumenti)
 • dba Magento, Inc. (tiešsaistes mārketinga instrumenti)
 • Google LLC (tiešsaistes mārketinga instrumenti)
 • YANDEX, LLC (tiešsaistes mārketinga instrumenti)
 • Targito.com, s.r.o. (e‑pastu nosūtīšana)
 • Facebook, Inc. (tiešsaistes mārketinga instrumenti)
 • Seznam.cz, a.s. (tiešsaistes mārketinga instrumenti)
 • VIVnetworks.com s.r.o. (saistītā programma)
 • SMSbrána s.r.o.
 • OptinMonster
 • Adform s.r.o.
 • BIANO s.r.o.
 • GLami s.r.o.
 • Ehub s.r.o
 • RTB House s.r.o.
 • Pinterest, Inc.
 • Global Payments Europe s.r.o.
 • ZooControl s.r.o.
 • Trustpilot, Inc.

6.    Cik ilgi mēs apstrādāsim jūsu datus?

6.1.    BONAMI apstrādā personas datus, lai izpildītu līgumu visā pirkuma pasūtījumu apstrādes periodā, ieskaitot samaksu par precēm un preču piegādi. Pēc likuma BONAMI pēc tam saglabā dažus grāmatvedības dokumentos iekļautos datus.

6.2. Komerciālie paziņojumi tiek nosūtīti Lietotājiem visā viņu piekrišanas spēkā esības laikā. Kas attiecas uz Klientiem, komerciālie paziņojumi tiek sūtīti līdz brīdim, kad atceļat to saņemšanu, vai līdz tiek izvirzīts iebildums pret jūsu datu apstrādi šim nolūkam. Tomēr komerciālie paziņojumi tiek sūtīti ne ilgāk kā 10 gadus. Pēc tam Bonami lūgs jūs sniegt jaunu piekrišanu.

6.3. Datus, kas iegūti mārketinga nolūkos, izmantojot sīkdatnes, BONAMI apstrādā visā jūsu piekrišanas sīkdatņu izmantošanai laikā, t.i., periodā, kurā jūs atļaujat saglabāt sīkdatnes savā pārlūkprogrammā, vai līdz izsakāt iebildumus pret jūsu datu apstrādi šim nolūkam.

6.4. Personas datu turpmāka apstrāde pēc iepriekš minētajiem periodiem BONAMI jāveic tikai tad, ja tas ir nepieciešams, lai izpildītu pienākumus, kas izriet no BONAMI piemērojamiem noteikumiem.

7.    Kādas ir jūsu tiesības?

7.1.   Saistībā ar personas datu apstrādi jūs varat sazināties ar BONAMI un pieprasīt:

 • Informāciju par BONAMI apstrādātajiem personas datiem, par personas datu apstrādes mērķi un raksturu, ieskaitot informāciju par personas datu saņēmējiem, kas nav BONAMI, ja tādi ir. Vispārīga informācija par personas datu apstrādes darbībām ir ietverta šajos noteikumos.
 • Piekļuvi datiem, kurus esat iesniedzis BONAMI, reģistrējoties vai veicot pirkuma pasūtījumu. Ja jūs izmantojat šīs tiesības, BONAMI jums apstiprinās, vai un kādi konkrēti personas dati tiek apstrādāti, un šie dati jums tiks darīti pieejami, ja nepieciešams, ar informāciju par to apstrādi.
 • Personas datu labošanu ar nosacījumu, ja tie ir jebkādā veidā neprecīzi vai nepilnīgi. Tikai tad, ja ir pieejama aktuāla informācija, BONAMI var pareizi apstrādāt jūsu pirkuma pasūtījumu.
 • Bojāta stāvokļa skaidrojumu un dzēšanu (piemēram, personas datu bloķēšana, labošana, ievadīšana vai iznīcināšana), ja uzskatāt, ka BONAMI apstrādā personas datus pretrunā ar jūsu personiskās un privātās dzīves aizsardzību vai pretrunā ar noteikumiem.
 • Personas datu dzēšanu (t. i., tiesības tikt aizmirstam) vai ierobežota to apstrādi, ja tie vairs nav vajadzīgi norādītajiem mērķiem vai ja BONAMI vairs nav juridiska pamata apstrādāt personas datus, ieskaitot gadījumus, kad nepiekrītat turpmākajai jūsu datu apstrādei. Kad ir izpildīti iepriekš minētie nosacījumi, BONAMI iznīcina visus vai daļu jūsu datus.
 • Personas datu, kas apstrādāti automatizētā veidā un iegūti, pamatojoties uz jūsu BONAMI piekrišanu, pārsūtīšana citai struktūrai, kad BONAMI pārsūta jūsu personas datus jums vai citam kontrolierim pēc jūsu izvēles.
7.2. Turklāt BONAMI Klienti var iebilst pret personas datu apstrādi komerciālu paziņojumu nosūtīšanas vai pirkšanas iestatījumu novērtēšanas gadījumā, pamatojoties uz ko BONAMI nekavējoties pārtrauc personas datu apstrādi šiem mērķiem.

7.3. Papildus iepriekš minētajām pilnvarām jūs jebkurā brīdī varat sazināties ar Personas datu aizsardzības biroju, ja BONAMI pārkāpj savas saistības.

8.   Drošība

8.1.    BONAMI apņemas jūsu datus uzglabāt drošībā. Personas datu apstrāde tiek veikta, stingri ievērojot piemērojamos noteikumus, tostarp Vispārīgo datu aizsardzības regulu (VDAR). BONAMI lielu uzmanību pievērš apstrādāto datu tehniskajai, kā arī organizatoriskajai drošībai personas datu apstrādes laikā.

8.2. Visi elektroniskie personas dati tiek glabāti datubāzēs un sistēmās, kurām var piekļūt tikai personas, kurām nepieciešams tieši apstrādāt personas datus šajos noteikumos norādītajos nolūkos un nepieciešamajā apjomā. Piekļuvi šiem personas datiem aizsargā parole un ugunsmūris. BONAMI regulāri pārbauda personas datu drošību un mēs nepārtraukti uzlabojam savu aizsardzību.

9.   Kontaktinformācija

9.1.    Lūdzu, sazinieties ar BONAMI izmantojot e‑pastu: palidziba@bonami.lv vai pa tālruņa numuru +420 232 005 040 ar jebkādiem komentāriem par personas datu apstrādi vai savu tiesību izmantošanu.

10.    Spēkā esība

10.1.   Šie noteikumi stājas spēkā 2021. gada 1. februārī.