Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Sīkdatņu lietošanas noteikumi Bonami.cz, a.s

Lai Bonami.lv darbotos pareizi, mēs izmantojam mazus datu failus, ko sauc par sīkdatnēm. Šajā dokumentā varat izlasīt, kādas sīkdatnes mēs izmantojam, kāpēc mēs tās izmantojam un kā varat iestatīt vai atteikies no to izmantošanas.

1. Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir nelieli teksta faili, kas tiek saglabāti jūsu datorā vai citā ierīcē, kad apmeklējat mūsu vietni. Tie ļauj Bonami.lv uz noteiktu laiku atcerēties jūsu darbības un veiktās preferences, lai jums tās nebūtu atkārtoti jāievada, atgriežoties vietnē vai pārejot no lapas uz lapu (piemēram, pieteikšanās dati, produktu rādīšanas preferences, groza saturs, utt.). Kad atkal apmeklējat Bonami.lv, jūsu pārlūkprogramma nosūta mums sīkdatnes, lai varētu atpazīt jūsu ierīci un lai mēs varētu pielāgot Bonami.lv saturu jūsu vēlmēm.

Saskaņā ar likumu mēs varam saglabāt sīkdatnes jūsu ierīcē, ja tās ir noteikti nepieciešamas mūsu vietnes darbībai, taču visu pārējo veidu sīkdatnēm mums ir nepieciešama jūsu atļauja.

2. Kā tiek dota piekrišana sīkdatņu izmantošanai?

Apmeklējot Bonami.lv, jūs redzēsiet paziņojuma logu, kurš jūs informē par to, ka šajā vietnē tiek izmantotas sīkdatnes. Šajā logā jūs varat veikt izvēli vai un kādām sīkdatnēm vēlaties piekrist.

Nav iespējams atteikties no nepieciešamajām sīkdatnēm, jo tās palīdz mums padarīt vietni lietojamu un nodrošina tās pamatfunkcijas (vietnes navigāciju, piekļuvi sadaļām, preču pievienošanu grozam un pirkuma veikšanu). Bez šīm sīkdatnēm vietne nevar pienācīgi darboties.

Savu piekrišanu sīkdatņu izmantošanai varat jebkurā laikā atsaukt vai mainīt šīs lapas 5. punktā.

3. Kāda veida sīkdatnes mēs izmantojam?

  • Obligāti nepieciešamās sīkdatnes - tās palīdz nodrošināt vietnes lietojamību, nodrošinot pamatfunkcijas, piemēram, vietnes navigāciju un piekļuvi drošām vietnes sadaļām. Bez šīm sīkdatnēm tīmekļa vietne nevar pareizi darboties.
  • Preferenču sīkdatnes - tās ļauj vietnei atcerēties informāciju, kas maina vietnes uzvedību vai izskatu. Piemēram, jūsu vēlamo valodu vai reģionu, kurā atrodaties.
  • Statistikas sīkdatnes - palīdz vietnes īpašniekiem saprast, kā apmeklētāji izmanto vietni. Tās vāc un sniedz informāciju anonīmi.
  • Mārketinga sīkdatnes - tās tiek izmantotas, lai izsekotu vietnes apmeklētājus tīmekļa vietnē. Mērķis ir rādīt reklāmas, kas ir atbilstošas un interesantas konkrētajam lietotājam un tādējādi ir vērtīgākas izdevējiem un trešo pušu reklāmdevējiem.
  • Neklasificētas sīkdatnes - tās ir sīkdatnes, kas atrodas klasificēšanas procesā kopā ar atsevišķām pakalpojumu sniedzēju sīkdatnēm.

4. Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes un kādos nolūkos?

Pateicoties sīkdatnēm, Bonami.lv lapas izmantošana lietotājam ir patīkamāka. Tajā pašā laikā, tās ļauj mums uzraudzīt un analizēt veidu, kā jūs izmantojat Bonami.lv, un tādējādi palīdz mums uzlabot kvalitāti un lapas saturu, kā arī personalizēt un pielāgot mūsu reklāmas kampaņas un izsekot to veiktspēju.

Šiem mērķiem mēs izmantojam gan mūsu sīkdatnes, gan trešās puses sīkdatnes. Izmantojot Bonami.lv tīmekļa vietni, datus ierīcē var saglabāt vai nu mārketinga rīku operatori, kurus mēs izmantojam mūsu vietnē, vai arī mēs varam dalīties ar informāciju ar šiem operatoriem, kas mums ir sniegta ar sīkdatnēm. Šo rīku izmantošana ļauj mums pastāvīgi uzlabot mūsu piedāvājumu, kā arī labāk ņemt vērā jūsu personīgās vēlmes un pielāgot mūsu reklāmas kampaņas, lai informētu tos, kurus mūsu piedāvājums varētu interesēt visvairāk.

Bonami.lv tīmekļa vietne mārketinga nolūkos izmanto arī tā saukto partneru programmu, ko nodrošina Commission Junction tīkls. Ja jūs noklikšķināt uz saites vai reklāmloga no dažiem mūsu filiāļu partneriem, un šī saite nogādā jūs uz Bonami.lv, tad tas tiks saglabāts jūsu sīkdatnēs, kas atcerēsies, ka esat apmeklējis mūsu vietni caur filiāļu partneri. Piekrišana uzglabāt šīs sīkdatnes jau ir sniegta filiāļu partneru tīmekļa vietnē. Ja piekrītat šo sīkdatņu uzglabāšanai un ja piekrītat arī trešo pušu "mārketinga" sīkdatņu (t. i., mūsu reklāmas un analīzes partneru) uzglabāšanai Bonami.lv vietnē, tad šie sīkfaili tiks izmantoti saskaņā ar šo politiku.

Trešo pušu izmantotās sīkdatnes un to datu izmantošanu, ko iegūst ar sīkdatnēm, reglamentē attiecīgo trešo pušu personas datu aizsardzības principi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs trešās puses var apvienot informāciju, kas iegūta, izmantojot sīkdatnes, ņemot vērā ar citu informāciju, ko jūs viņiem sniedzāt vai ka tās ir šo informāciju saņēmušas, sniedzot savus pakalpojumus.

5. Kā mainīt iestatījumus vai atteikties no sīkdatnēm

Savu piekrišanu/nepiekrišanu sīkfailu saglabāšanai varat mainīt šeit:

Vai jums ir vēl kādi jautājumi par sīkdatņu politiku?
Lūdzu, norādiet savu piekrišanas ID un rakstiet mums uz palidziba@bonami.lv un mēs centīsimies jums palīdzēt.