Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Ziemassvētki dabīgā stilā

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Vai esat videi draudzīgu materiālu, dabiska izskata un vienkāršu formu piekritējs? Sarežģītība, spīdums un mirdzums nav jūsu sirdslieta? Tad izrotājiet savu mājokli Ziemassvētkos dabīgā stilā. Kādi Ziemassvētku rotājumi un aksesuāri ir vispiemērotākie un kādas krāsas izvēlēties? Iedvesmojieties no mūsu ieteikumiem!

Dabīgi materiāli: papīrs, koks, stikls

Dabīgajā stilā dominē papīra, keramikas, koka un stikla Ziemassvētku rotājumi. Tāpēc jums vajadzētu atteikties no vienkāršām plastmasas bumbām vai citiem mākslīgiem rotājumiem. Tie noteikti nav piemēroti dabīgajam stilam.

Tāpat arī dabīgu materiālu nedrīkst trūkt uz Ziemassvētku galda. Piemēram, lina salvetes un sedziņas, no dabīgiem zariņiem izgatavoti rotājumi un trauki maigās, dabīgās krāsās.

Dabīgas krāsas

Zemes toņus var iedalīt divos veidos. Vienā pusē dominē gaiši neitrāli toņi, piemēram, brūni, pelēki, bēši, gaiši zaļi un gaiši zili. Otrajai pusei ir raksturīgas noslēpumainas un siltākas krāsas ar tumši sarkaniem, tumši zaļiem un ziliem toņiem. Šos toņus var papildināt ar zelta krāsu, lai piešķirtu savam mājoklim nelielu svētku burvību.

Dekorācijas dabīgā stilā

Jūs varat izvēlēties dažādus Ziemassvētku rotājumus, piemēram, izgaismotas zvaigznes, koka eglītes, kartiņas, kā arī skujas, ozolzīles vai salmu rotājumus. Arvien biežāk populāras kļūst kaltētas apelsīnu šķēles un kanēļa standziņas.