15% atlaide ar kodu VASARA15 | Ietaupiet jau tagad →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Par mums

Mēs esam Bonami. Mēs sevi pārstāvam jau 12 Eiropas valstīs un palīdzam ikvienam, kas šobrīd iekārto vai pārveido savu interjeru. Šeit jūs atradīsiet desmitiem tūkstošu produktu un daudz iedvesmas jūsu mājoklim.

Mēs cenšamies, lai kļūtu par jūsu pirmo izvēli un liktu jums atgriezties. Vēlaties mūs iepazīt tuvāk? Izlasiet visu par mūsu pirmsākumiem un par to, ko pie mums varat atrast.

Tirgū jau 11 gadus
12 valstis un 7 veikali
20 000+ preču noliktavā
2,4 miljoni apmierinātu klientu

Mēs esam Bonami

Mēs esam cilvēku komanda, kas izbauda savu darbu. Mēs darām lietas no  irds un mums rūp mūsu rezultāti. Lai gan mūs kopā ir vairāk nekā 270, mēs joprojām saglabājam to pašu uzņēmuma kultūru, kāda šeit jau bija pirms daudziem gadiem. Tās pamatā ir lapinība, atvērtība, atbildība un kompetence.

Un mēs mākam pasmieties arī paši par sevi! Vēlaties par to pārliecināties? Noskatieties šo video!

Klients ir mūsu prioritāte

Mēs vienmēr runājam ar saviem klientiem kā ar līdzvērtīgiem partneriem un uzklausām viņu vēlmes. Mēs cenšamies radīt patīkamu atmosfēru, kas veicina ātru sūdzību izskatīšanu.

Tāpēc 93% klientu, kas ar mums sazinās, ir pilnībā apmierināti ar savas sūdzības atrisināšanu. Starp citu, mēs atbildam uz jūsu zvanu vidēji 19 sekunžu laikā!

Papildus klientu atbalstam cilvēki ir apmierināti arī ar pašu internetveikalu. No septembra sākuma līdz 2023. gada decembra beigām apmierinātības aptaujā Heureka Group portālā mūs ieteica 94% klientu. Kopējais apmierinātības vērtējums ir pakāpies līdz 4,7/5 punktiem.

 

Mēs sapņojam par skaistiem mājokļiem. Tāpēc mēs kopā ar jums radīsim jūsu sapņu mājokli.

 

Es negribēju, lai telpa būtu pārāk sterila un garlaicīga. Es gribēju, lai interjers būtu ērts un dzīvs, tāpat kā mani zēni – mežonīgs. Istaba iznāca tieši tāda, kādu es to iedomājos. Tajā ir ielikta dvēsele, un tā izstaro enerģiju! Nikol Leitgeb
Pateicoties Bonami lieliskajam interjera dizaina pakalpojumam, mēs pārveidojām mūsu vasarnīcu. Bonami mūsu interjeram izvēlējās dizaina priekšmetus, kas bija arī praktiski un ērti – mēs ar vīru to ļoti novērtējām. Mēs jau no paša sākuma zinājām, ka nevēlamies mainīt nevienu no viņu izvēlētajiem dizaina elementiem. Lucie Janotová
Savu pirmo pirkumu Bonami veikalā es veicu divus mēnešus pēc internetveikala darbības uzsākšanas, un kopš tā laika iepērkos regulāri. Man patīk, ka vienuviet varu atrast skaistākos dizaina priekšmetus, piemēram, no Kave Home, Blomus vai Kay Bojesen, un vienlaikus arī praktiskākās lietas, piemēram, no Wenko, kuras mēs mājās vai vasarnīcā izmantojam ikdienā. Smooth and Cooking
 

 

Iedvesma katrai dienai

Ik dienu mēs jums piedāvājam jaunu iedvesmu – jaunas preces, intervijas, padomus un ieteikumus, kas palīdzēs padarīt jūsu mājokli skaistāku.

Privātie Bonami zīmoli

Mēs zinām, cik grūti ir atrast praktiskus, skaistus un pieejamus produktus. Tāpēc mēs piedāvājam arī privātus zīmolus, kas ietver populārus dažādu krāsu, izmēru un stilu produktus. Pieejami tikai Bonami – vienmēr noliktavā un ar ātru piegādi.

 

Bonami vēsture

Iepazīstiet mūsu stāstu no A līdz Z

2013. gada 24. janvāris

Precīzi pulksten 22.54.10 vēsturē ieiet mūsu pats pirmais pasūtījums

2016. gada septembris

Mēs pārceļamies uz noliktavu Jenečā netālu no Prāgas (Čehijā)

2017. gada aprīlis

Mēs sasniedzam pirmo 1 miljardu CZK apgrozījumu (aptuveni 40 miljoni EUR)

2017. gada decembris

Pārsniedzam 1 miljonu pasūtījumu

2018. gada augusts

Mēs ienākam Ungārijas tirgū un tagad esam pārstāvēti 5 valstīs (Čehijā, Slovākijā, Polijā, Rumānijā un Ungārijā)

2020. gada aprīlis

Mēs ieviešam paši savu piegādes pakalpojumu, kas pieejams dažās no valstīm

2020. gada maijs

Prāgā atveram savu pirmo klātienes veikalu

2021. gada janvāris

Mēs sasniedzam 5 miljardu CZK kopējo apgrozījumu (aptuveni 200 miljoni EUR)

2021. gada maijs

Mēs pārdodam pirmos 10 miljonus mēbeļu un citu aksesuāru

2021. gada septembris

Mēs ienākam 4 jaunos tirgos (Latvijā, Lietuvā, Horvātijā un Slovēnijā) un šobrīd pārstāvam 9 tirgus

2022. gads

Mēs ieviešam savu privāto zīmolu

2023. gads

Mēs ienākam 2 jaunos tirgos un tagad esam pārstāvēti 11 valstīs

Sekojiet mums