Bonami dienas: līdz pat 50% atlaide | Saņemt atlaidi →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Partneru programma

Jūs varēsiet iegūt līdz pat 6% komisijas naudas no katra pasūtījuma!

Kāpēc kļūt par partneri?

Iespēja iegūt atlīdzību līdz pat 6% no pasūtījuma vērtības. Mēs piedāvājam skaistas lietas dzīvošanai un preces oriģinālam dzīvesveidam par izdevīgām cenām. Partneru programma darbojas "Ehub" sadarbības partneru sistēmā, kas nodrošina diennakts tehnisko atbalstu.

Kā iegūt atlīdzību?

Jūsu mājaslapā ievietotajā reklāmā būs unikāla saite, kas spēs identificēt apmeklētājus, kas atnākuši tieši no jūsu mājaslapas. "EHUB" sistēma spēj izsekot apmeklētāju no vietnes apmeklēšanas līdz pasūtījuma izpildes brīdim. Kad pirkums ir veikts, jūs saņemat atlīdzību. Atlīdzība tiek izmaksāta katru mēnesi un, piesakoties sistēmā, jūs varēsiet redzēt sava konta pašreizējo līmeni.

Kā sākt pelnīt?

  • Reģistrējieties partneru programmai
  • Mēs nosūtīsim jums sistēmas pieteikšanās datus
  • Izvēlieties atbilstošu reklāmas formātu, ievietojiet to savā mājaslapā un sāciet pelnīt naudu

Ko vēl ir nepieciešams zināt?

Sīkdatnes ir derīgas no 7 līdz 30 dienām. Tātad, ja apmeklētājs jūsu lapā noklikšķina uz reklāmas banera vai saites, un veic pasūtījumu 30 dienu laikā, jums būs tiesības saņemt komisiju par šo pirkumu. Uzņēmums eHUB s.r.o. ir publisks sadarbības partneru operators. Partneri noslēdz līgumattiecības ar "EHUB", kas nodrošina unikālu un precīzu partneru sadarbības tehnoloģiju. "EHUB" s.r.o. apmaksā komisijas maksājumus izmantojot partneru tīklu un nodrošina atbalstu "Bonami.cz" sadarbības partneriem.

Vai ir vēl kas, ko vēlaties uzzināt par sadarbības programmu?
affiliate@bonami.lv

Vai jums ir vēl kāda sadarbības ideja, par ko vēlaties mums pastāstīt?
sadarbiba@bonami.lv