Līdz pat 25% atlaide viesistabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mums ir jauna lietotne | Atklājiet tās priekšrocības →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Ierīkojiet kinoteātri savā dārzā

Vai ir kas romantiskāks par brīvdabas kino? Čehu aktrise Veronika Aričteva un režisors Bisers Aričtevs par to ir jau pārliecinājušies, ierīkojot kinoteātri savā stilā.

Izbaudiet vasaras siltumu savā dārzā un smelieties iedvesmu, kas jums palīdzēs radīt neaizmirstamus mirkļus. Jūsu nelielajam brīvdabas kinoteātrim būs nepieciešams projektors un dažādi stilīgi aksesuāri, kas radīs omulīgu noskaņu.

Kā iekārtot kinoteātri ārtelpās?

Ideāls variants ir projektors ar iebūvētu skaļruni un tālvadības pulti, lai jūs varētu regulētu skaļumu un apturēt filmu, kad vien nepieciešams. Ekrāna vietā varat izmantot baltu, necaurspīdīgu audeklu. Veronikai palīdzēja pieredzējusī "Bonami" komanda. Pietika ar četriem čaklu roku pāriem, divām sijām un baltu palagu. Ja jūsu mājai ir balta siena, varat palaga vietā izmantot šādu alternatīvu.

Omulīga apkārtne

Lai Veronika un viņas vīrs varētu baudīt filmu, nepieciešams radīt ērtu un mājīgu atmosfēru. "Karup Design" saliekamie atzveltnes krēsli un izvelkamie matrači nodrošina ērtu atbalstu gan sēžot, gan zvilnot. Arī bohēmiska stila aksesuāri, piemēram, pufi, segas, gaismas un spilveni, rada mājīgu atmosfēru.

Mājīgs apgaismojums

Parūpējieties par romantiskas atmosfēras radīšanu gariem vasaras vakariem. Lai radītu vieglu apgaismojumu, ap atpūtas zonu izkārtojiet gaismu virtenes. Ja nav pārāk stiprs vējš, varat radīt intīmu gaisotni, izvietojot dažādas sveces.

Ērti un praktiski

Vai vēlaties radīt vairāk komforta? Ideāls risinājums ir āra paklāji, kurus varat izmantot gan iekštelpās, gan ārtelpās. Tie ir ļoti izturīgi, tāpēc šie paklāji ir lieliski piemēroto jebkuriem laikapstākļiem. Turklāt tie ir viegli tīrāmi – jums būs nepieciešams tikai ūdens, tāpēc neraizējieties, ja paklājs tomēr nosmērējas.

Veronika un Bisers plāno iekārtoto kinoteātri atstāt savā pagalmā. Tā būs lieliska atpūtas vieta gan viņu dēla dzimšanas dienā, gan tiekoties ar draugiem. Iekārtojiet mājīgu dārza kinoteātri arī savās mājās!