Līdz pat 25% atlaide viesistabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mums ir jauna lietotne | Atklājiet tās priekšrocības →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā izveidot ērtu āra mājas biroju

Vai arī jums šķiet, ka domas labāk plūst svaigā gaisā? Izbaudiet produktīvu darba dienu uz sava balkona vai terases! Viss, kas nepieciešams, lai sāktu darbu, ir ērts āra krēsls, galds un dažas papildu ērtības.

Iedvesmojieties no mūsu noderīgajiem padomiem, kas liks jums iemīlēt strādāšanu ārtelpās. Iespējams, ka jūs pat vairs nevēlēsieties atgriezties iekšā pie rakstāmgalda!

Pareizs darba galda augstums

Ja jūsu dārzā vai terasē ir tikai zems kafijas galdiņš, ticiet man, pēc diviem e-pastiem jūs būsiet gatavs visam atmest ar roku (un jūsu mugura arī).

Ja nevēlaties ieguldīt līdzekļus lielā galdā vai jums nav vietas lielākam galdam, iegādājieties mazāku saliekamo galdu, ko vajadzības gadījumā varēsiet salocīt un paslēpt. Galvenokārt domājiet par to, lai, strādājot, mugurkauls būtu vertikālā stāvoklī.

Ērts krēsls

Dārza krēsli nav ideāli piemēroti darbam mājas birojā. Tāpēc izvēlieties tādu, kas atbalstīs jūsu muguru. Pareizam krēslam jābūt ar izturīgu atzveltni un roku balstiem.

Bonams padoms: ja jūs moka muguras sāpes, mēģiniet sēdēt uz vingrošanas bumbas, kas kalpo kā lielisks muguras balsts.

Nodrošiniet ēnu

Nav svarīgi, vai tā būs koka vai saulessarga ēna. Izvēlieties jums ērtāko ēnošanas veidu, kas ļaus ērti redzēt ekrānu un pasargās jūsu klēpjdatoru no pārkaršanas.

Piederumi pilnīgam komfortam

Neaizmirstiet papildināt jauno darba vietu ar saviem iecienītākajiem spilveniem. Tuvumā novietojiet glāzi ar savu iecienītāko atspirdzinošo dzērienu.

Iesakām arī ērtu piekaramo krēslu vai zvilni, kas ļaus atslābt garu darba zvanu laikā.

Neaizmirstiet par regulāriem pārtraukumiem

Pārtraukumi ļaus saglabāt koncentrēšanās spējas, turklāt prāts būs svaigāks. Tādā veidā tas pats darba apjoms aizņems mazāk laika. Nekautrējieties pusdienlaikā doties 20 minūšu snaudā, lai uzmundrinātu sevi atlikušajai dienas daļai.