Kā pārveidot guļamistabu 15 minūtēs?

Vai meklējat idejas ātrām un efektīvām pārmaiņām savā mājā? Iedvesmojies no poļu blogeres Annas Hazes un uzziniet, kā izmantot tekstilizstrādājumus un aksesuārus, lai savā guļamistabā izveidotu dabisku un romantisku telpu.

Praktiski un estētiski materiāli

"Guļamistabas elementu izvēli noteica mīlestība pret dabīgiem materiāliem un pieklusinātām krāsām.

Lina gultasveļai, kas ļauj ādai elpot, ir obligāti jābūt jūsu guļamistabā! Tā absorbē līdz 25% ķermeņa mitruma, vasarā atdzesē un ziemā sasilda."

Universāli aksesuāri

"Lai interjerā ienestu vasarīgu noskaņu, izvēlējos apaļus spilvenus ar tauriņa motīvu un metāla galdu.

Interesanti, ka galda augšējo daļu var izmantot atsevišķi kā paplāti. Jā, tagad brokastis gultā ir kļuvušas par ikdienu! Galda skaistā zelta krāsa labi sader ar citiem tāda paša toņa aksesuāriem dzīvoklī."

Minimālisms un plašums

"Tāpat nevar aizmirst par balto krāsu. Kopumā es dodu priekšroku vienkāršam, minimālistiskam interjeram ar dažiem mājīgiem elementiem. Arī šeit izvēlējos dabiskus materiālus: baltu kokvilnas gultas veļu, kuras lielākā priekšrocība ir mitruma uzsūkšana.

Svarīgs bija arī estētiskais aspekts – baltā krāsa padara guļamistabu gaišāku un rada iespaidu, ka tā ir plašāka."

Aksesuāri rada unikālu atmosfēru

“Gultas veļu nolēmu papildināt ar baltiem kažokādas spilveniem, kas lieliski derēs ne tikai tagad, bet arī ziemā, kad meklēsim mājīgumu un siltumu.

Man ir svarīgi, lai istaba ne tikai skaisti izskatās, bet arī labi smaržo. Tāpēc izvēlējos aromātisku sveci glītā marmora traukā. Pēc sveces izdegšanas es izmantošu trauku kā praktisku rotājumu."