15% atlaide ar kodu VASARA15 | Tikai līdz pusnaktij →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā sagatavot terasi vasarai? Katkas Jakešas padomi

Vai jūs ar nepacietību gaidāt vasaru? Un vai terase ir jūsu iecienītākā vieta, kur atpūsties saulainajās dienās?

Tad paņemiet vēsu kokteili un smelieties iedvesmu no Katkas Jakešas, kas parādīs, kā ar mēbelēm un tropu motīviem radīt vasarīgu atmosfēru mājas pagalmā. Garantējam, ka terase būs tik omulīga, ka jūs tur vēlēsieties pavadīt katru brīvo brīdi!

Ieguldiet āra mēbelēs

Dārza mēbeles ir dominējošais eksterjera elements. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties kvalitatīvas, izturīgas un ērtas āra mēbeles, kas kalpos gadiem ilgi.


Pagājušogad Katka radīja elegantu, mājīgu un minimālistisku terasi neitrālos toņos, taču šoreiz viņa ilgojās pēc rotaļīguma un spilgtām krāsām, kas nepieciešamas tropiskai atmosfēru.

Citrusaugļi vasarīgam košumam

Pareizi izvēlēti aksesuāri var radīt īstus brīnumus. Savā vasaras dārzā dodiet priekšroku dabas motīviem, piemēram, koka vai jūraszāļu imitācijas dārza dekoriem. Īpaši saulainam akcentam varat uz galda novietot lielu bļodu ar svaigiem augļiem – apelsīniem, citroniem un laimu.


Lai eksterjers nebūtu pārsātināts un spilgtie dekori varētu izcelties, izmantojiet dārza tekstilizstrādājumiem neitrālos toņos.

Izvēlieties rotangpalmas mēbeles

Sutīgās vasaras dienās pītās mēbeles ir vislabākā izvēle, jo tās "elpo" un ļauj gaisam cirkulēt. Turklāt populārās pītās rotangpalmas āra mēbeles ir pieejamas ļoti dažādās formās.

Piemēram, šis piekaramais krēsls ir izgatavots no mākslīgās rotangpalmas. Tas ir arī mūsu iecienīts terases papildinājums.

Turklāt rotangpalmas āra mēbelēm ir priekšrocība: tās neprasa lielu kopšanu un tās ir izgatavotas no izturīga un elastīga materiāla.

Āra paklājs

Āra paklājs ir īpaši izstrādāts, lai tas izturētu dažādus laikapstākļus.

Tas terasi padara mājīgāku un palīdz izcelt detaļas un citus aksesuārus un dekorus.