10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu

Kā apvienot grāmatplauktus un kumodes?

Vai jums ir grāmatplaukti, skapji, kumodes vai plaukti, kas ir praktiski, bet vienkrāsaini un varbūt nedaudz garlaicīgi? Mēbeles var būt vienlaikus praktiskas un oriģinālas, kas ne tikai papildina viena otru, bet arī lieliski izskatās jebkurā telpā.

Ieteiksim, kā izvēlēties un kombinēt dažāda stila kumodes, grāmatplauktus, skapjus un plauktus tā, lai telpā radītu harmoniju.

Izvēlieties konkrētu stilu

Svarīgākais uzdevums, izvēloties dažādas mēbeles, ir jau iepriekš izvēlēties stilu, ap kuru tiks radīta atmosfēra. Tādā veidā jūs pārliecināsieties, lai iznākums būtu ne tikai oriģināls, bet arī gaumīgs.

Galvenais stils var nedaudz saplūst ar citiem. Piemēram, pie skandināvu stila grāmatplaukta lieliski iederēsies vienkārša kumode vai, piemēram, industriālā stila plaukts. Sekojiet savai stila izjūtai!

Meklējiet kontrastus

Izvairieties no mēbelēm ar tādu pašu apdari vai faktūru. Pretējā gadījumā telpa izskatīsies pārslogota un viendabīga. Tā vietā izvēlieties dažādas interesantas tekstūras un nebaidieties tās apvienot. Piemēram, ja iekārtojat telpu bohēmiskā stilā, viena no kumodēm var būt izgatavota no koka ar gludu apdari, bet durvis var būt izgatavotas no oriģinālas rotangpalmas vai džutas pinuma.

Padomājiet par krāsām

Ja visas mēbeles izvēlaties no viena materiāla vai no vienas kolekcijas, mēģiniet paspēlēties ar toņiem. Tomēr tas nenozīmē, ka katram elementam ir jābūt atšķirīgā krāsā.

Krāsaina kumode vai skapis var atdzīvināt istabu. Ja vēlaties izveidot oriģinālāku interjeru, izvēlieties drēbju skapi ar bagātīgām un unikālām krāsām!

Radiet harmoniju

Lai telpā radītu harmonisku gaisotni, izmantojiet grāmatplauktus ar atvērtiem un slēgtiem plauktiem, kā arī stikla vitrīnas.

Tomēr atcerieties, ka lietām atvērtajos plauktos ir jābūt kārtīgām un acīm tīkamām. Ja jums ir daudz priekšmetu, kurus nevēlaties, lai tie būtu labi redzami, labāk iegādājieties mēbeles ar durvīm vai atvilktnēm.

Apvienojiet vecās mēbeles ar modernām

Mūsdienu interjera dizaina tendencēm nav stingri noteikumi – pats galvenais ir oriģinalitāte.

Atjaunojiet savas vecvecmāmiņas veco kumodi un kombinējiet to ar modernākām mēbelēm un aksesuāriem.

Vairāk iedvesmas