Līdz pat 25% atlaide viesistabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mums ir jauna lietotne | Atklājiet tās priekšrocības →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Sagatavojiet savu guļamistabu ziemai

Vai ir vēl patīkamāka vieta par siltu gultu aukstajos ziemas rītos? Mīksta gultasveļa, silta sega un pūkaini spilveni ir tas, pēc kā mēs ilgojamies visvairāk. Un silta kažokāda tieši pie gultas noteikti pasargās jūsu pēdas no vēsās grīdas dzestrajos rītos.

Iedvesmojieties no mūsu padomiem, kā iekārtot savu guļamistabu ziemas mēnešos.

Izvēlieties elegantu gultasveļu

Pat gada aukstākajā laikā nav jāatsakās no gultasveļas neitrālos toņos. Lai gan tā rada vēsu noskaņu, tā būs lielisks pamats, lai to apvienotu ar klusinātiem brūniem, zaļiem vai bordo toņiem, kas savukārt padarīs interjeru siltāku.

Kombinējiet dažādus spilvenus

Samts, velvets un merino vilna ir lieliski piemēroti ziemas guļamistabai. Pūkainie spilveni ir īpaši maigi un patīkami ziemas rītos. Nebaidieties kombinēt dekoratīvos spilvenus ar dažādiem audumiem un rakstiem. Izmantojot saskaņotus toņus, rezultāts noteikti izskatīsies brīnišķīgi.

Palutiniet sevi ar siltām segām un plediem

Kad gan citreiz izmantot adīto segu, ja ne gada aukstākajā laikā. Praktisks palīgs ir arī gultas pārklājs. Ziemā jūs īpaši novērtēsiet stepētos gultas pārklājus, kas aizsargā segu pret putekļiem un piešķir papildu siltuma slāni.

Izmantojiet segas ar spalvu pildījumu

Jūs nekad nekļūdīsieties, izvēloties spilvenu ar spalvu pildījumu vai dūnu segu, bet alerģiju slimniekiem piemērotākas būs mākslīgās šķiedras. Galvenā īpašība, kas jāņem vērā, ir šķiedru blīvums. Siltākās ir 400 g/m². Praktiskas ir arī segas, kuras var lietot visu gadu.

Ietinieties flaneļa gultasveļā

Kādu gultasveļu izvēlēties aukstākajos gada mēnešos? Flaneļa gultasveļa būs perfektā izvēle ziemai. Izvēloties, pievērsiet uzmanību šķiedru blīvumam, kam jābūt apmēram 160 g / m². Ziemai piemērota ir arī mikroplīša gultasveļa, kas ir ļoti patīkama un mīksta pieskārienam.

Izmantojiet kažokādas

Jo vairāk siltuma slāņu, jo labāk! Segas un pledi būs jūsu drošība pat visaukstākajās ziemas naktīs. Aitādas kažokādas lieliski izskatās arī iekštelpās, un tās var izmantot gan kā guļamistabas dekoru, gan kā paklāju pie gultas. No rīta vispatīkamāk būs basām kājām iekāpt mīkstajā kažokādā.