Līdz pat 25% atlaide viesistabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mums ir jauna lietotne | Atklājiet tās priekšrocības →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Praktiski padomi, kā sakārtot vannas istabu

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Pat stingra minimālisma piekritēja vannas istabā neiztikt bez šampūniem, smaržīgām ziepēm un visdažādākajiem ķermeņa kopšanas piederumiem. Bet kā jums izdodas sakārtot vannas istabu dažādu veidu losjonu, krēmu un citu pirmās nepieciešamības preču pārpilnībā?

Šādos brīžos talkā nāk vannas istabas organizētāji un citi parocīgi piederumi.

Estētiska harmonija

Efektīvi sakārtotas vannas istabas pamatā ir dažādas uzglabāšanas vietas: kastes, ziepju trauki un dvieļu turētāji. Lai viss izskatītos organizēti, ir svarīgi saskaņot to faktūru un krāsu ar pārējo vannas istabu. Nebaidieties kombinēt masīvkoka elementus ar minimālisma stilā ieturētiem metāla aksesuāriem.

Izmantojiet (ne)caurspīdīgas kastes

Novietojiet visbiežāk izmantotos priekšmetus un dažādus kopšanas piederumus viegli aizsniedzamā vietā un sadaliet tos pa tēmām. Piemēram, vates spilventiņus varat ievietot caurspīdīgā vannas istabas organizētājā, bet plastmasas iepakojumus, kas krīt acīs, paslēpiet vannas istabas grozā. Šādā veidā dažādu krāsu pudelītes un kastītes netraucēs vannas istabas estētikai.

Izvēlieties ūdensizturīgus izstrādājumus

Mitrā vidē dodiet priekšroku mitruma izturīgiem materiāliem. Jūs nekad nekļūdīsieties ar vannas istabas piederumiem, kas izgatavoti no stikla, keramikas vai metāla. Ja vēlaties telpu padarīt mājīgāku ar koka vai pītiem vannas istabas groziem, izvēlieties bambusa vai rotangpalmas grozus.

Neaizmirstiet par kosmētikas organizatoru

Kosmētikai paredzētie organizatori nodrošina perfektu pārskatāmību un kārtību. Izvēlieties tos, kas izgatavoti no augstas kvalitātes plastmasas un ir ne tikai viegli mazgājami, bet arī noturīgi pret krāsām. Juvelierizstrādājumu plaukti būs ne tikai praktisks aksesuārs, bet arī stilīgs dekors.

Izmantojiet tukšās vietas

Uzglabāšanas vietas nekad nevar būt par daudz. Īpaši mazās vannas istabās. Ar šauriem vannas istabas plauktiem jūs varat maksimāli izmantot katru centimetru. Tas ērti ietilpinās visu jūsu kosmētiku un tīrīšanas līdzekļus.

Pievienojiet vairāk plauktu

Lai uzstādītu dažus plauktus, jums pat nav nepieciešams izmantot urbi. Izvēlieties modeli ar pašlīmējošu sistēmu, un jūs to piestiprināsiet pie sienas dažu sekunžu laikā.