5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

Praktiski padomi, kā sakārtot vannas istabu

Nevienā vannas istabā neiztikt bez šampūniem, smaržīgām ziepēm un visādiem citiem nieciņiem ikdienas ādas kopšanai. Bet kā sakārtot vannas istabu, kas ir pilna ar dažādu veidu losjoniem, krēmi un citiem kopšanas piederumi?

Mēs esam apkopojuši noderīgus padomus, lai arī jūsu vannas istabā mājotu kārtība.

1. Harmonija un estētika

Kārtības pamatā ir dažāda veida uzglabāšanas nodalījumi un praktiski aksesuāri – konteineri, ziepju trauki, dvieļu pakaramie utt.

Izvēlieties līdzīgas krāsas un faktūras, lai viss būtu saskaņots. Nebaidieties apvienot masīvkoka elementus ar minimālisma metāla aksesuāriem.

2. Izmantojiet (ne)caurspīdīgas kastes

Glabājiet savus visbiežāk izmantotos vannas istabas piederumus viegli aizsniedzamā vietā un sakārtojiet tos atbilstoši to funkcijām. Piemēram, caurspīdīgā kastītē varat glabāt vates kociņus un spilventiņus dekoratīvās kosmētikas noņemšanai, bet pašu kosmētiku paslēpt grozā.

3. Izvēlieties (ūdens)izturīgus priekšmetus

Vannas istabā vienmēr ir mitrs gaiss, tāpēc izvēlīeties mitrumizturīgus materiālus. Jūs noteikti nenošausiet garām ar stikla, keramikas vai metāla vannas istabas piederumiem. Ja vēlaties vannas istabu padarīt mājīgāku, to varat panākt ar koka vai pītiem groziem. Vislabāk ir izvēlēties tos, kas izgatavoti no bambusa vai rotangpalmas.

4. Parūpējieties par kosmētiku

Īpašas dekoratīvās kosmētikas uzglabāšanas kastes un organizatori palīdzēs sakārtot jūsu kosmētiskos līdzekļus. Iesakām izvēlēties kvalitatīvu plastmasu, kas ir viegli mazgājama un nesakrāsojas. Rotaslietu statīvi ir ne tikai praktisks aksesuārs, bet arī kalpos kā stilīgs vannas istabas dekors.

5. Izmantojiet katru centimetru

Vietas nekad nebūs par daudz. Īpaši mazās vannas istabās. Iegādājoties šauru vannas istabas plauktu, jūs noteikti izmantosiet katra tā centimetru. Tajā ērti varat uzglabāt kosmētiku un mazgāšanās piederumus.

6. Uzstādiet plauktus (pat bez urbšanas)

Vannas istaba nav iedomājama bez plauktiem, jo mums taču kaut kur ir jāuzglabā visi ķermeņa kopšanas līdzekļi. Ja nevēlaties urbt sienas, tad lielisks risinājums ir pašlīmējošie plaukti ar piesūcekņiem. Šādu plauktu piestiprināšana pie sienas prasīs tikai dažas sekundes.

Vairāk iedvesmas