15% atlaide ar kodu VASARA15 | Ietaupiet jau tagad →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā sakārtot pieliekamo un gudri izmantot virtuves organizatorus

Labi organizēts pieliekamais ļaus jums viegli un ātri atrast meklēto. Tas palīdzēs jums ietaupīt laiku gatavojot, kā arī ļaus jums labāk pārskatīt ēdiena rezerves. Tādā veidā jūs varēsiet vieglāk izvairīties no ēdiena izmešanas.

Atklājiet mūsu virtuves organizatorus, kas padarīs jūsu ikdienu virtuvē īpaši praktisku.

Izskatiet esošos produktus

Sāciet ar visu pārtikas produktu pārskatīšanu pieliekamajā. Vai kaut kas ir kļuvis vecs?

Atvērtus un pusizlietotus iepakojumus, piemēram, miltus vai auzu pārslas, saberiet slēgtos traukos vai burkās.

Tas pasargās tos no pārtikas kodēm un citiem nevēlamiem viesiem. Turklāt tie arī izskatīsies labāk.

Kā efektīvi uzglabāt pārtiku?

Kartupeļus, ķiplokus un sīpolus uzglabājiet atsevišķos, labi vēdināmos traukos pašā apakšā, kur ir vēsāks un tumšāks.

Augļus un dārzeņus, kas nav jāglabā ledusskapī, piemēram, ābolus, bumbierus, banānus, baklažānus vai ķirbjus, ievietojiet koka vai plastmasas grozos virs pirmā plaukta no apakšas.

• Nākamajā plauktā izkārtojiet traukus ar eļļām, etiķi, rīsiem, pākšaugiem un miltiem. Šai sadaļai jābūt vairāk vai mazāk acu augstumā, tāpēc tajā jābūt produktiem, kurus visbiežāk izmantojat ēdiena gatavošanai.

• Augšējā plauktā uzglabājiet konservus, ievārījumus, graudaugus un citus līdzīgus produktus, kurus tik bieži neizmantojat.

Pārskatāmi un ērti

Izmantojot pārtikas uzglabāšanas traukus, varat izveidot tematiskas grupas. Viens var ietvert cepšanas produktus, otrs – brokastu produktus, trešais – bezglutēna produktus utt. Ar rotējošo virtuves organizatoru viss vienmēr būs pa rokai.

Iegādājieties arī 3 līmeņu virtuves organizatoru, lai viss plaukta saturs būtu viegli pārskatāms un jūs neaizmirstu izlietot ēdienu, ka stāv dziļāk plauktā. Jaunos produktus ar visilgāko derīguma termiņu novietojiet aizmugurē.

Izmantojiet ērtus palīgrīkus

Iegādājieties papildu turētāju tasītēm vai papildu plauktu virtuves skapītim, kas palīdzēs jums maksimāli izmantot telpu un uzglabāt dažāda lieluma krūzes, šķīvjus un citus piederumus.

Gudrs risinājums ir arī piekaramais grozs, uz kura var novietot, piemēram, tortiljas vai makaronu paciņas.

Kafijas kapsulas un tamlīdzīgi priekšmeti oriģinālajā iepakojumā aizņem pārāk daudz vietas, tāpēc vislabāk tos ievietot atsevišķā kafijas kapsulu traukā.

Kā izvēlieties pareizos traukus?

Ideālā gadījumā kastēm jābūt hermētiskām un viegli aizveramām.

Ja izvēlēsieties caurspīdīgus traukus, tad varēsiet vieglāk sekot līdzi tam, kuras preces ir jāpapildina.

Marķējiet pārtikas uzglabāšanas traukus, lai nesajauktu sāli ar cukuru vai dažādu veidu miltus. Tādā veidā visi jūsu ģimenes lockeļi varēs ērti orientēties jūsu virtuves sistēmā.