Līdz pat 15% atlaide vannas istabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mid Season Sale | Ietaupiet līdz pat 50% →
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā vislabāk sakārtot ledusskapi

Karolína Fardová
Karolína Fardová
Bonami Blogger

Kartupeļu salāti, bērnu jogurti, svaigi garšaugi, dārzeņi un ārkārtīgi smaržīgi sieri. Ledusskapis plīst pa vīlēm, un jūs domājat, kur to visu likt?

Kā panākt, lai desertos nebūtu jūtama šķinķa smarža un apakšējās atvilktnes ik pa laikam nebūtu jāiztīra no sen aizmirstiem pārtikas produktiem?

Sakārtot ledusskapi var būt pagrūts uzdevums, taču ar īstajiem virtuves palīgiem to var paveikt ātri un vienkārši. Mēs jums parādīsim mūsu iecienītākos uzglabāšanas traukus, pudeles un praktiskus organizēšanas palīgus, kas noteikti atvieglos jūsu ikdienu.

Garšaugu uzglabāšana

Garšaugi ilgāk saglabāsies svaigi, ja tos ietīsiet samitrinātā salvetē un ieliksiet kādā traukā vai burkā. Līdzīgi var uzglabāt arī redīsus.


Svaigu dārzeņu uzglabāšana

Nodrošinot pareizu gaisa cirkulāciju ledusskapī, jūs varat paildzināt svaigu dārzeņu uzglabāšanas ilgumu. Varat izmantot īpašu paliktni, ko var ielikt atvilktnēs vai uzglabāšanas kastēs. Un centieties izvairīties no plastmasas maisiņiem! Tā vietā iegādājieties elpojošas kastes, ko var izmantot atkārtoti.


Produkti ar īsu derīguma termiņu

Lai ikdienā bieži nebūtu jāizmet vecā pārtika, pārliecinieties, ka jums ir speciāla uzglabāšanas kaste, kurā uzglabāt produktus, kuru derīguma termiņš tuvojas beigām. Šādā veidā tie visu laiku būs jūsu redzes laukā un jūs varēsiet izvairīties no nevajadzīgas pārtikas izmešanas.

Iegūstiet labāku pārskatu

Iegādājieties ledusskapja trauku, kas paredzēts, tikai ievārījumiem vai mērcēm. Tā palīdzēs jums vieglāk sakārtot un pārskatīt ledusskapi.

Ledus formiņas

Vai jums ir palikusi pāri citronu sula, buljons vai vīns? Sasaldējiet tos ledus formiņās un nākamajā gatavošanas reizē varēsiet izmantot jau sagatavotās porcijas.

Uzglabājiet ilgtspējīgi

Šim nolūkam vislabāk piemēroti būs visu veidu un izmēru stikla trauki, burkas un pudeles. Tās būs ideāli piemērotas mājās gatavotām sulām, jogurtam, granolai un sviestam.

Ne viss iederas ledusskapī

Kartupeļus, ķiplokus, sīpolus un ingveru uzglabājiet tumšā vietā, ideālā gadījumā nedaudz zemākā temperatūrā. Izmantojiet elpojošus maisus, kastes vai metāla grozus.