15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Dīvānu tendences 2022. gadā

Bez šaubām viens no galvenajiem elementiem ikkatrā interjerā ir dīvāns, pie kura izvēles dažkārt pavadām ilgāku laiku. Lai atvieglotu šo darbu, mēs sniegsim jums padomus dīvāna krāsas, materiāla un formas izvēlē pēc 2022. gada dizaina tendencēm.

Neitrāli toņi

Šī gada krāsu tendences nosaka daba – interjerā dominē dīvāni gaišos un neitrālos toņos. Populārākās ir brūnās, bēšās, krēmkrāsas un rūsganās terakotas nokrāsas, kas atgādina dažādus dabas elementus. Turklāt šīs krāsas lieliski saskan viena ar otru un interjerā ievieš harmoniju. Mājokli varat papildināt ar aksesuāriem siltos zemes toņos.

Vai vēlaties ieviest šī gada krāsu tendences savā mājoklī?

Vienkāršotas formas

Noapaļotas līnijas, viļņi un malu trūkums – šādu formu dīvāni šogad pārņem interjeru. Dīvāna noapaļotās malas palīdz telpu padarīt maigāku, harmoniskāku un vieglāku.

Dīvāni bez kājām

Tāpat šogad īpašu uzmanību ir izpelnījušies dīvāni bez kājām, kas vislabāk izskatīsies lielās telpās. Tie izskatās masīvāki un vizuāli aizpilda telpu, taču nebūt neatņem mājīguma atmosfēru.

Materiāli

Velveta dīvāni

Velvets atkārtoti iekaroja tendences 2021. gadā un arī šogad ir populārs dīvānu materiāls. Tas ir izturīgs un piesaista ar savu atšķirīgo struktūru.

Samta dīvāni

Samts ir elegants materiāls, kas piesaista ar savu grezno izskatu. Tas ir patīkams pieskārienam, turklāt ar savu smalko spīdumu izceļ ikkatra dīvāna dizainu. Unikālā samta struktūra ir lieliski piemērota gan gaišiem, gan tumšiem dīvāniem.

Aplūkojiet citas 2022. gada tendences: