5 padomi interjeram dabīgos toņos

Vai vienmēr esat sapņojuši par gaišu un mājīgu interjeru, kas ir pilns ar dabīgiem toņiem un gaiša ozolkoka elementiem, bet tajā pašā laikā jūs biedē doma par tā kopšanu un tīrīšanu? Atliek vien izvēlēties mēbeles, aksesuārus un tekstilizstrādājumus no kvalitatīviem materiāliem, kas ne tikai padarīs interjeru mājīgu, bet arī atvieglos mājas uzkopšanu.

Pārliecinieties, ka interjers dabīgos toņos ir jūsu labākā izvēle. ♥

Padoms Nr. 1: Izvēlieties krāsu paleti

Mēģiniet saglabāt vienu krāsu gammu visā interjerā. Krāsām jābūt pietiekami daudzveidīgām, lai jūs varētu viegli pieskaņot spilgtākus akcentus.

Krīta balts lieliski saderēs ar ļoti gaišiem pelēkiem un smilšu toņiem. Šīs krāsas akcentēs telpas interjeru un pieskaņosies jebkura stila mēbelēm.

Padoms Nr.2: Papildiniet ar intensīvākām krāsām

Pievienojiet bāzes paletei bagātīgus zemes toņus, piemēram, tumši zaļu, brūnu vai terakotas krāsu. Šīs krāsas varat izmantot izvēloties segas, spilvenus vai aizkarus.

Tās piešķirs nedaudz dzīvības un harmonijas jebkuram interjeram, bet tajā pašā laikā tas labi izcels jūsu galveno izvēlēto krāsu paleti.

Padoms Nr.3: Izvēlieties kvalitatīvus materiālus

Pārliecinieties, ka jums ir kvalitatīvi tekstilizstrādājumi . Samta, velveta un augstas kvalitātes ādas apdare ir ārkārtīgi viegli kopjami, bet kvalitatīvi materiāli.

Vai nevarat izvēlēties starp dabīgiem vai sintētiskiem materiāliem vai to kombināciju? Tas ir atkarīgs no tā, kuras produkta īpašības jums ir vissvarīgākās. Katram labi apstrādātam materiālam ir dažādas priekšrocības.

Piemēram, sintētiski paklājiņi ir lieliska izvēle, ja plānojat tos bieži tīrīt. Šādus materiālus parasti īpaši novērtē ģimenes ar bērniem vai mājdzīvniekiem. Vilnas paklāji turpretī prasa lielākus ieguldījumus, taču tie ir ļoti patīkami un kalpo gadu desmitiem.

Padoms Nr.4: Kārtas

Jūs varat likt kārtās visu: aizkarus, spilvenus un citus tekstilizstrādājumus. Dažādas kārtas piešķirs vairāk dzīvības jūsu interjeram. Kombinējiet smagākus aizkarus ar plānākiem un caurspīdīgiem dienas aizkariem. Dažādas formas spilveni, kas izgatavoti no dažādiem materiāliem, piemēram, samta vai kokvilnas, padarīs jūsu dīvānu vēl ērtāku un piešķirs tam nedaudz akcenta.

Taču neaizmirstiet saglabāt vienotu stilu, ievērojiet iepriekš noteikto pamata krāsu paleti un papildinot to ar intensīvākām zemes krāsām.

Padoms Nr.5: Spīdīgas detaļas

Misiņa un zelta detaļas piešķir interjeram dabisku nokrāsu akcentu. Šīs detaļās varat iekļaut lampās, bilžu rāmjos vai kādā oriģinālā spoguļrāmī.

Lai gan šie elementi ir metāliski, to nokrāsas dēļ tiem ir patīkami silts efekts. Tie lieliski sader ar koku, pītu jūraszāļu dekoriem un citiem dabīgiem materiāliem un krāsām.