Menu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

Ziemassvētku rotājumu tendences 2021

Ziemassvētku tradīcijas nemainās gadu no gada, taču rotāšanas tendences gan mēdz pamainīties ik pa pāris gadiem. Ja šogad plānojat atjaunināt savas Ziemassvētku dekorācijas, tad varat iepazīties ar jaunākajām dekorēšanas tendencēm, ko atzinuši dizaineri no visas pasaules.

Dabas iedvesmoti

Pēdējā laikā arvien iecienītāki kļūst dabas motīvi mājas dekorēšanā. Populārākie materiāli ir koks, papīrs, korķis, džuta un stikls. Bieži vien galvenais iedvesmas avots ir daba un mežs un arī Ziemassvētku rotājumos parādās zīļu elementi, mizas motīvi, lapas, rieksti, priežu skujas un priežu čiekuri.

Iesaiņojot dāvanas, krāsainas lentes un bantes tiek aizstātas ar pārstrādātu papīru un dabīgu, pītu auklu. Īpaši modē ir zemes krāsu palete - gaiši brūna, piezemēti sarkana, pelēka un dažādu toņu zaļa.

Mirdzošais šarms

Svinīgs, romantisks un mirdzošs. Ar šiem vārdiem var raksturot šo netradicionālo tendenci. Tas ir pilns ar glancētiem materiāliem un pasteļtoņiem. Nedrīkst palaist garām ziedu apdrukas, smalkus ornamentus, modernas mežģīnes un volānus uz tekstila aksesuāriem.

Dominē tādas krāsas kā peoniju rozā, kurkuma, bēšā, dzeltena vai koraļļu sarkana.

Tagad jūs zināt, kādas ir 2021. gada rotājumu tendences un varat izvēlēties sev piemērotākos Ziemassvētku rotājumus.