Vasarīga viesistaba bohēmiskā stilā

Garākas dienas, īsākas naktis, ledusauksts dzēriens un pelde siltā ūdenī – kurš gan pēc garās ziemas nealkst vasaras pieskāriena?

Blogere Pastellmama vienmēr pielāgo savu mājokli attiecīgajai sezonai, un viņas "Instagram" konts tagad ir pilns ar vasarīgām vēsmām. Ielaidiet vasaru savās mājās un smelieties iedvesmu no skaista, mājīga un bohēmiska interjera!

Bohēmiska ikdiena

“Vasarā es dodu priekšroku pieklusinātām krāsām, un, manuprāt, balta, smilšu un brūna lieliski sader ar koku, pīti groziem un citiem dabīgiem materiāliem. Šajā gadījumā arī ārā izvairāmies no tumšākām krāsām, jo ​​tās piesaista sauli, toties gaišie toņi nodrošina tīrību un svaigumu. Es mēģināju ieviest mazliet bohēmisku atmosfēru ar dažādiem aksesuāriem, piemēram, spilveniem.

Tīras, maigas krāsas un bohēmiski elementi, kas gaumīgi izlikti interjerā, uzreiz atgādina vasara saulainās pēcpusdienas un staigāšanu ar basām kājām pa baltām smiltīm.”

Ērta priekšmetu uzglabāšana

“Mūsu viesistaba ir telpa, kurā mēs pavadām lielāko daļu laika, tāpēc tā ir pilna ar dažādām ikdienā nepieciešamajām lietām un bērnu rotaļlietām. Man vissvarīgākais bija atrast ērtu veidu, kā to visu saorganizēt un sakārtot. Mēs izmantojām pītus grozus, lai bērni varētu ievietot rotaļlietas sev ērti pieejamā vietā.”

Daudzfunkcionāli grozi

“Man nekad nav pietiekami daudz grozu, bet tieši dabisko grozu! "Bonami" man patīk tas, ka viens un tas pats groza modelis ir pieejams vairākos dažādos izmēros, kas ļauj saglabāt vienādu stilu, nezaudējot funkcionalitāti. Vēl viena priekšrocība ir tā, ka tos ir viegli pārvietot, tāpēc es bieži vien mainu to atrašanās vietu un izmantoju citās mājas telpās.”