15% atlaide ar kodu VASARA15 | Ietaupiet jau tagad →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Sagatavojiet savu gultu pavasarim

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Nav šaubu, ka kvalitatīvs miegs ir garīgās un fiziskās labsajūtas pamats. It īpaši pavasarī, kad pēc ziemas mums ir nepieciešams uzņemt vairāk enerģijas. Un, lai labi izgulētos, arī guļamistabā jāienes jauna enerģija, tāpēc atklājiet pavasari arī savā guļamistabā ar svaigām krāsām, ziedu rakstiem un smalkām tekstūrām.

Iedvesmojieties no mūsu padomiem, kā ienest nedaudz pavasara saules arī savā guļamistabā.

Izvēlieties kokvilnas gultasveļu

Pavasaris asociējas ar vieglumu un krāsainību. Tāpēc biezās spalvu segas un tumšās gultasveļas ieliec skapī un aizstāj tās ar kaut ko mīkstu, svaigu un gaisīgu. Kokvilnas gultasveļa vienmēr ir laba izvēle, jo tā ir mīksta, elpojoša un der visām sezonām.

Izvēlieties košas krāsas

Ienesiet interjerā nedaudz gaismas ar pasteļtoņiem. Tam lieliski derēs pūdera rozā, salvijas zaļā vai debess zilā krāsa. Jo gaišāka krāsa, jo labāk. Šādi toņi arī optiski palielina telpu un padara to gaišāku. Īpaši to novērtēsiet mākoņainā dienā.

Nebaidieties no ziedu motīviem

Romantiskākas dvēseles noteikti novērtēs gultasveļas ar ziedu rakstu. Smalks ziedu raksts izskatās elegantāk un maigāk. Gultasveļas izvēle kalpos arī kā ceļvedis telpas krāsu noteikšanai. Tāpēc izvēlieties citus aksesuārus tādā tonī, kas ir līdzīgs gultasveļai.

Izvēlieties piesātinātus toņus

Spilgti dzeltena un zaļa ir tipiskas pavasara krāsas, kas iedvesmo un sniedz enerģiju. Droši varat eksperimentēt un apvienot abas šīs krāsas savā guļamistabā. Dzeltena gultasveļa noteikti atdzīvinās telpu, kurā dominē pelēkas vai baltas nokrāsas.

Iekļaujiet arī svītras un rūtiņas

Šāda veida gultasveļas ir lieliski piemērotas lauku stila guļamistabai. Tās var būt piemērotas arī telpas modelēšanai. Izvēlieties vertikālas svītras vietās, kuras vēlaties optiski pagarināt, un biezākas horizontālās svītras, kur nepieciešams optiski samazināt telpu.

Nebaidieties no drosmīgiem savienojumiem

Ja paļaujaties uz savu estētikas izjūtu, tad pamēģiniet spēlēties ar dažādiem rakstiem. Apvienojiet ziedus, svītras un rūtiņas. Spilvendrānas ir lieliski piemērotas šim eksperimentam, jo varat tās vienkārši kombinēt dažādās krāsās. Lai rezultāts būtu harmonisks, spilvendrānām jābūt vismaz vienam kopējam tonim ar gultasveļu.