Gultasveļa un aksesuāri romantiskā stilā

Vai esat nelabojams romantiķis un vēlaties ienest mazliet romantikas arī jūsu guļamistabas interjerā? Tas ir vienkārši. Noslēpums slēpjas detaļās un harmoniskās krāsu, rakstu un materiālu kombinācijās, kas rada maigu atmosfēru un padara jūsu guļamistabu mājīgu. Iedvesmojieties no mūsu padomiem un iekārtojiet savu guļamistabu romantiskā stilā.

Jo vairāk tekstila piederumu, jo labāk

Dažādu izmēru un formu spilveni radīs romantisku atmosfēru. Nebaidieties izvēlēties dažādus materiālus, piemēram, samtu, satīnu vai pūkainu kažokādu.

Lai pasargātu gultas veļu no putekļiem, varat izmantot gultas paŗklāju vai pledu. Atvēliet arī nedaudz vietas uz grīdas mazam paklājiņam vai mīkstai kažokādai.

Pasteļtoņi un ziedu raksti

Segas ar ziedu motīvu ir viena no šī gada tendencēm. Romantiska gultasveļa piešķirs jūsu mājoklim svaiguma un tīrības sajūtu. Izvēlieties modernus rožu, tulpju, peoniju vai eikaliptu motīvus.

Liela nozīme guļamistabas iekārtojumā ir arī pareizo krāsu izvēlē. Piemēram, ja jums patīk rozā krāsa, varat to droši iekļaut interjerā. Lai izvairītos no pārāk romantiskas atmosfēras, neaizmirstiet interjeru pāpildināt ar kādu kontrastējošu toni. Ar rozā krāsu ļoti labi sader zilie un zaļie toņi.

Izvēlieties mīkstus materiālus

Romantiskai guļamistabai vispiemērotākie audumi būs satīns un mikrošķiedra. Tie ir mīksti kā zīds un izskatās ļoti grezni. Ziemai iegādājieties siltu flaneļa vai mikroplīša gultasveļu.

Dekorācijas ir obligātas

Dekorācijas padarīs jūsu guļamistabu vēl romantiskāku. Papildiniet telpu ar svecēm, svečturiem, vāzēm, oriģinālām figūriņām un fotogrāfijām. Labi izskatīsies arī vecmāmiņas dārglietu lādīte un dažāda izmēra gleznu galerija. Izvēloties dekorus neaizmirstiet par piemērotu krāsu paleti, jo dekorācijām ir jāsaskan ar citiem telpas elementiem.