15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Sagatavojiet savu gultu pavasarim

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Nav šaubu, ka kvalitatīvs miegs ir garīgās un fiziskās labsajūtas pamats. It īpaši pavasarī, kad pēc ziemas mums ir nepieciešams uzņemt vairāk enerģijas. Un, lai labi izgulētos, arī guļamistabā jāienes jauna enerģija, tāpēc atklājiet pavasari arī savā guļamistabā ar svaigām krāsām, ziedu rakstiem un smalkām tekstūrām.

Iedvesmojieties no mūsu padomiem, kā ienest nedaudz pavasara saules arī savā guļamistabā.

1

Izvēlieties kokvilnas gultasveļu

Pavasaris asociējas ar vieglumu un krāsainību. Tāpēc biezās spalvu segas un tumšās gultasveļas ieliec skapī un aizstāj tās ar kaut ko mīkstu, svaigu un gaisīgu. Kokvilnas gultasveļa vienmēr ir laba izvēle, jo tā ir mīksta, elpojoša un der visām sezonām.

2

Izvēlieties košas krāsas

Ienesiet interjerā nedaudz gaismas ar pasteļtoņiem. Tam lieliski derēs pūdera rozā, salvijas zaļā vai debess zilā krāsa. Jo gaišāka krāsa, jo labāk. Šādi toņi arī optiski palielina telpu un padara to gaišāku. Īpaši to novērtēsiet mākoņainā dienā.

3

Nebaidieties no ziedu motīviem

Romantiskākas dvēseles noteikti novērtēs gultasveļas ar ziedu rakstu. Smalks ziedu raksts izskatās elegantāk un maigāk. Gultasveļas izvēle kalpos arī kā ceļvedis telpas krāsu noteikšanai. Tāpēc izvēlieties citus aksesuārus tādā tonī, kas ir līdzīgs gultasveļai.

4

Izvēlieties piesātinātus toņus

Spilgti dzeltena un zaļa ir tipiskas pavasara krāsas, kas iedvesmo un sniedz enerģiju. Droši varat eksperimentēt un apvienot abas šīs krāsas savā guļamistabā. Dzeltena gultasveļa noteikti atdzīvinās telpu, kurā dominē pelēkas vai baltas nokrāsas.

Meklējat jaunu gultasveļu vai citus tekstilizstrādājumus savai guļamistabai?