15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

15% atlaide visam ar kodu JUBILEJA15* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Lithuanian

Pavasarīga stila pusdienas. Kā eleganti uzklāt galdu?

Pavasara atnākšana ir iespēja apstāties un pavadīt nesteidzīgas dienas kopā ar ģimeni. Ir vērts parūpēties, lai šajās pavasarīgi saulainajās dienās mūsu ēdamistaba vai viesistaba izskatītos gaiša un saules pielieta. Galu galā daba atdzīvojas pēc garās ziemas!

Ko par pavasarīgi elegantu galda klājumu domā interjera dizainers un keramiķis Ola Nadolnijs? Skaties un iedvesmojies!

Mēs ēdam ar acīm!

Ēdamistabā es izveidoju kontrastu starp košu ziedu galdautu un minimāla stila galda piederumiem, kā arī pievienoju lina salvetes neitrālos toņos. Ja viens elements ir ļoti spilgts, ir jāuzmanās, lai pārējie elementi nebūtu pārāk dominējoši, jo kompozīcija var izskatīties haotiska.

Ienesiet gaismu telpā

Arī pavasara galds ir pelnījis īpašu apgaismojumu. Sveces? Kāpēc ne? Es izvēlējos sveces salvijas tonī. Uz galda novietoju arī lampu ar siltu gaismu un interesantu formu, kas kontrastē ar galdautu.

Koncentrējieties uz detaļām

Ziedi un kaltēti zariņi gaišos toņos lieliski papildina visu kompozīciju. Tas viss labi sader ar krāšņo galdautu. Galda dizainu papildina eleganti zelta galda piederumi, kas izceļās uz krāsainā fona.

Gaidat ciemiņus?

Lieliska izvēle šim gadījumam ir liela retro stila limonādes krūze. Dzērienu glāzes var kalpot arī kā jauka dekorācija.

Brīdis atpūtai

Dažreiz mums visiem ir nepieciešamas dažas stundas tikai sev, ko varam pavadīt ar labu grāmatu un gardu kafiju vai tēju. Izrotājiet dīvānu ar krāsainiem ziedu rakstu spilveniem un segām, un lūk, jūsu personīgā atpūtas oāze gaidot pavasari!

Apsverat iespēju atjaunot mājokli, izmantojot pasteļtoņus?