Kā uzklāt romantisku galdu nelielām kāzām?

Kāzas ir īpašs notikums, skaistu un siltu emociju pārpildīts. Un kur gan bez steigas un uztraukuma par to, lai viss noritētu kā plānots? Mēs zinām to sajūtu!

Ja vēlaties svinēt šo īpašo dienu tikai ar vistuvākajiem cilvēkiem, ieskatieties mūsu padomos, kā romantiskā stilā sagatavot nelielu kāzu galdu.

1

Vienkāršība pāri visam

Viss, kas jums nepieciešams, ir galds un daži krēsli. Izvēlieties augstākās kvalitātes materiālus un smalkas līnijas, kas vienmēr būs modē. Vienkāršas formas lieliski izskatīsies fotogrāfijās.

2

Kāzu galda klāšana

Ērtai sēdēšanai pie galda atstājiet katram cilvēkam vismaz 60x40 cm lielu vietu. Sešiem krēsliem izvēlieties taisnstūrveida galdu, kura izmēri ir vismaz 90x160 cm.

Un noteikti neaizmirstiet par vienkāršu, baltu galdautu, lai uz tā izceltos citas dekorācijas.

3

Kāzu šķīvji

Neeksperimentējiet ar trauku krāsām, jo ​​ēdiens vislabāk izceļas uz baltiem porcelāna šķīvjiem. Noteikti nedrīkst trūkt sekla šķīvja, kā arī dziļa zupas šķīvja.

Nepārspīlējiet ar karafes, ūdens un vīna glāzēm – jo mazāk, jo labāk. Greznu iespaidu radīsiet ar vara vai zelta krāsas trauku palīdzību – tie piešķirs galdam brīnišķīgu mirdzumu un gaumi.

4

Salvetes uz kāzu galda

Parūpējieties arī par auduma salvetēm. Izvēlieties kvalitatīvus materiālus un krāsas.

Salveti varat noformēt, to sasienot ar lentīti. Uz galda novietojiet arī viesa vārda kartīti.