15% atlaide ar kodu VASARA15 | Tikai līdz pusnaktij →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā radoši izklaidēt bērnus mājās

Kā nodrošināt, lai jūsu zinātkārajiem bērniem garajās Ziemassvētku brīvdienās mājās nebūtu garlaicīgi?
Mēs esam sagatavojuši veselu virkni padomu tradicionālām un neparastām spēlēm, rotaļlietām un rokdarbu komplektiem, kas ne tikai izklaidēs jūsu bērnus, bet varbūt arī jums pašiem liks pievienoties ar patiesu prieka sajūtu.

Galda spēles atgriežas

Ik pa laikam tāda, jāatzīst, diezgan pasīva nodarbe kā pasaku skatīšanās vai spēļu spēlēšana planšetdatorā var būt patīkams veids, kā atpūsties. Taču ar to nevajadzētu aizrauties.

Galu galā aktīvas rotaļas kopā ar citiem stimulē bērnu attīstību pavisam citādā veidā. Ar galda spēļu palīdzību bērni mācās stratēģiju, loģiku un mākslu pieņemt sakāvi. Visa ģimene var sanākt kopā pie "Ludo" spēles, turklāt nenāks par ļaunu uz brīdi atpūsties no ekrāniem. Mēs apsolām, ka kopā ar bērniem jums patiks spēlēt daudzas no šīm oriģinālajām spēlēm.

Izgriez, pielīmē un izveido

Kopā ar bērniem vingriniet smalko motoriku, kad kopā veidojat papīra puzli, lelli vai pat origami dzīvniekus. Iespējams, jūs atklāsiet, ka jūsu bērnam ir vairāk pacietības nekā jums.

Izrotājiet bērna istabu

Jūsu mazais būs lepns par saviem ar rokām darinātajiem rotājumiem, kuru izgatavošanai viņš ir veltījis laiku un pūles.

Bet, ja vēlaties patiešām izrotāt sava bērna istabu, izvēlieties kopā ar viņu pareizo tapešu motīvu no "Dekornik". Istaba tiks pārveidota līdz nepazīšanai vienas pēcpusdienas laikā.

Vingriniet savas smadzenes

Vai jūsu bērniem vairs neinteresē "Ludo"? Iegādājieties kādu sarežģītāku loģikas spēli vai puzli. Izklaide visai pēcpusdienai ir garantēta.

Uzsāciet izzināšanu

Paslēpiet kādu dārgumu dzīvojamā istabā vai dārzā. Nodrošiniet mazo ar Šerloka Holmsa aprīkojumu – lāpu un binokli.

Izcepiet kaut ko garšīgu

Varat ar bērniem spēlēties spēļu virtuvē, taču vecāki bērni novērtēs, ja jūs patiešām kopā ar viņiem pagatavosiet vai izcepsiet kaut ko garšīgu. Tā varētu būt vienkārša kūka vai cepumi, ko viņi nākamreiz varēs pagatavot arī pašrocīgi.

Veiciniet viņu muzikālos talantus

Lai gan brīžiem tas var jums uzdzīt nervus, jaunais virtuozs, kura talantu jūs visu šo laiku esat izkopuši, kādu dienu jums pateiksies par savu veiksmīgo karjeru.

Topošajiem meistariem un topošajiem dizaineriem

Veiciniet savu bērnu radošumu un veiklību ar pareizo aprīkojumu. Krītiņi, marķieri, šķēres, šķēres un pat koši krāsaina lente ir absolūti nepieciešami priekšmeti. Iegādājieties viņiem stilīgu futrālīti vai kastīti, lai viss būtu vienuviet.

Uzbūvējiet mazu mājiņu

Arī šodien mēs varētu pavadīt visu pēcpusdienu savā segu un palagu patvērumā. Izveidojiet fantastisku patvērumu saviem bērniem rotaļām.

Brīnišķīgu patvērumu, kurā spēlēties. Izvēloties mēbeles bērna istabai, izmantojiet savu iztēli un izvēlieties tādas mēbeles, kas ļaus veikt dažādas pārvērtības. Gulta mājas formā kļūs par raganas namiņu un princeses istabu.