Kā pareizi kombinēt krēslus?

Vai nevēlaties, lai visi ēdamistabas krēsli būtu vienādi, bet nezināt, kā tos apvienot? Nebaidieties kombinēt savus iemīļotos retro krēslus ar jaunajiem un modernajiem, to visu var skaisti apvienot, tikai jāzin kā!

Mums ir daži padomi, kas palīdzēs jums izvēlēties un apvienot dažādus krēslus, vienlaikus saglabājot estētisku un stilīgu ēdamistabu.

Unikāla kombinācija

Dažādu krēslu kombinācija palīdzēs izveidot unikālu un rotaļīgu ēdamistabu. Šis risinājums arī atvieglo krēslu kolekcijas maiņu un papildināšanu, ļaujot jums viegli nomainīt kopēju telpas noskaņu. Viesi atradīs sev vispiemērotāko un patīkamāko sēdvietu, vecvecāki varēs sēdēt uz krēsliem ar ērtiem roku balstiem, un draugi noteikti uzslavēs modernos un ekskluzīvos krēslus.

Viena krāsa, bet cita forma

Izvēlieties dažādas formas krēslus, taču saglabājiet vienotu krāsu gammu. Tādā veidā ēdamistaba izskatīsies glīta un pārdomāta, taču saglabās savu nedaudz rotaļīgo stilu.

Viena forma, bet cita krāsa

Varat arī izmēģināt pretējo opciju, izvēloties vienas formas krēslus dažādas krāsās. Jūs varat izvēlēties pāris kontrastējošas krāsas vai apvienot dažādu krāsu krēslus neitrālos toņos.

Galda galos dažādi krēsli

Izvēlieties identiskus krēslus visā galda garumā, bet eksperimentējiet ar dažādiem, iespējams, masīvākiem atzveltnes krēsliem galda galos. Pretī viens otram tie izskatīsies iespaidīgi!

Vairāk ēdamistabas piederumus atradīsiet šeit.