20 vai 80 EUR atlaide jūsu pirkumam | Ietaupīt →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā izveidot mājīgu un siltu interjeru? Mūsu padomi palīdzēs izbaudīt garos ziemas vakarus

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Kas gan var būt labāks par mīkstu pledu un tasi siltas tējas vēsā ziemas vakarā? Izveidojiet mājīgu interjeru, kurā varēsiet atpūsties pēc garas darba dienas.

Iedvesmojieties no blogeres Marzene Marideko
un padariet ziemas vakarus mājās vēl patīkamākus.

Ietinieties segā

Labākais risinājums drēgniem laikapstākļiem? Silta un mīksta sega. Gada aukstākajos mēnešos meklējiet labi sildošus materiālus, kā flaneli vai materiālus ar augstu vilnas saturu. Mājas interjerā labi izskatās arī biezas un rūtainas trikotāžas segas.

Kažokādas nav domātas tikai kalnu namiņiem

Lai radītu šādu atmosfēru mājās, jums nav jābūt lepnam guļbūves īpašniekam kalnos. Interjeru droši varat papildināt ar kažokādu un mīkstiem kažokādas spilveniem. Nav labākas sajūtas kā staigāt basām kājām pa siltu aitādas paklāju. Tie ir arī lieliski piemēroti kā neliels pārklājs uz gultas vai dīvāna.

Izmantojiet pareizos toņus

Nenovērtējiet par zemu krāsu izvēli - izvēloties pareizo krāsu paleti, jūs varat padarīt interjeru siltāku. Izvēlieties piesātinātu oranžo vai bordo krāsu un kombinējiet tās ar neitrālākām krāsām, piemēram, baltu, pelēku vai bēšu. Smaragdzaļš vai tumši zils arī ir ideāli piemēroti toņi silta interjera radīšanai.

Noderīgi padomi Ziemassvētku laikā