Kā izveidot mājīgu un siltu interjeru? Mūsu padomi palīdzēs izbaudīt garos ziemas vakarus

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Kas gan var būt labāks par mīkstu pledu un tasi siltas tējas vēsā ziemas vakarā? Izveidojiet mājīgu interjeru, kurā varēsiet atpūsties pēc garas darba dienas.

Iedvesmojieties no blogeres Marzene Marideko
un padariet ziemas vakarus mājās vēl patīkamākus.

Ietinieties segā

Labākais risinājums drēgniem laikapstākļiem? Silta un mīksta sega. Gada aukstākajos mēnešos meklējiet labi sildošus materiālus, kā flaneli vai materiālus ar augstu vilnas saturu. Mājas interjerā labi izskatās arī biezas un rūtainas trikotāžas segas.

Kažokādas nav domātas tikai kalnu namiņiem

Lai radītu šādu atmosfēru mājās, jums nav jābūt lepnam guļbūves īpašniekam kalnos. Interjeru droši varat papildināt ar kažokādu un mīkstiem kažokādas spilveniem. Nav labākas sajūtas kā staigāt basām kājām pa siltu aitādas paklāju. Tie ir arī lieliski piemēroti kā neliels pārklājs uz gultas vai dīvāna.

Izmantojiet pareizos toņus

Nenovērtējiet par zemu krāsu izvēli - izvēloties pareizo krāsu paleti, jūs varat padarīt interjeru siltāku. Izvēlieties piesātinātu oranžo vai bordo krāsu un kombinējiet tās ar neitrālākām krāsām, piemēram, baltu, pelēku vai bēšu. Smaragdzaļš vai tumši zils arī ir ideāli piemēroti toņi silta interjera radīšanai.

Papildiniet telpu ar lampām un svecēm

Radiet mājīgu atmosfēru ar svecēm, kas izgatavotas no dabiskā vaska. Tās deg ilgāk un ir nekaitīgākas videi un jūsu veselībai. Neaizmirstiet arī, ka pareizi izvēlētas lampas, palīdzēs jums radīt mājīguma un siltuma sajūtu. Stāvlampas un galda lampas būs lielisks palīgs lasīšanai, bet regulējamas griestu lampas ļaus mainīt gaismas stiprumu atbilstoši garastāvoklim vai vajadzībām.

Noderīgi padomi Ziemassvētku laikā