Menu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

Kā apvienot grāmatplauktus un kumodes?

Vai jums ir grāmatplaukti, skapji, kumodes vai plaukti, kas ir praktiski, bet vienkrāsaini un varbūt nedaudz garlaicīgi? Mēbeles var būt vienlaikus praktiskas un oriģinālas, kas ne tikai papildina viena otru, bet arī lieliski izskatās jebkurā telpā.

Ieteiksim, kā izvēlēties un kombinēt dažāda stila kumodes, grāmatplauktus, skapjus un plauktus tā, lai telpā radītu harmoniju.

Izvēlieties konkrētu stilu

Svarīgākais uzdevums, izvēloties dažādas mēbeles, ir jau iepriekš izvēlēties stilu, ap kuru tiks radīta atmosfēra. Tādā veidā jūs pārliecināsieties, lai iznākums būtu ne tikai oriģināls, bet arī gaumīgs.

Galvenais stils var nedaudz saplūst ar citiem. Piemēram, pie skandināvu stila grāmatplaukta lieliski iederēsies vienkārša kumode vai, piemēram, industriālā stila plaukts. Sekojiet savai stila izjūtai!

Meklējiet kontrastus

Izvairieties no mēbelēm ar tādu pašu apdari vai faktūru. Pretējā gadījumā telpa izskatīsies pārslogota un viendabīga. Tā vietā izvēlieties dažādas interesantas tekstūras un nebaidieties tās apvienot. Piemēram, ja iekārtojat telpu bohēmiskā stilā, viena no kumodēm var būt izgatavota no koka ar gludu apdari, bet durvis var būt izgatavotas no oriģinālas rotangpalmas vai džutas pinuma.

Vairāk iedvesmas