10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

10% atlaide dīvāniem ar kodu DIVANI10* Neattiecas uz precēm, kam jau ir atlaide, un uz konkrēti atlasītām precēm.

Viss par iepirkšanos
Latviešu

Gatavojiet kā īsts šefpavārs: kam jābūt virtuvē?

Vai ēdiena gatavošana ir jūsu patiesā aizraušanās? Garda ēdiena pamatā ir nepieciešami arī virtuves piederumi, kam ir funkcionāls dizains un kas ir izgatavoti no kvalitatīviem materiāliem.

Mēs esam sagatavojuši augstākās kvalitātes katlu, pannu, nažu un citu īpašu piederumi izlasi, lai jūs ik dienu virtuvē justos kā īsts šefpavārs.

Katli, kurus mantos pat jūsu mazbērni

Īstam šefpavāram ir nepieciešams kvalitatīvu katlu, pannu un cepšanas rīku komplekts. Kāpēc? Lai gardie šedevri nepiedegtu, un instrumenti un pannas kalpotu nākamajām paaudzēm. Kvalitatīvs dizains un materiāli laika gaitā jums ietaupīs ievērojamu naudas summu.

Tomēr izvēlēties kvalitatīvus katlus un pannas nav nemaz tik vienkārši. Veicot izvēli, pievērsiet uzmanību materiāliem, funkcijām un kopšanai. Lai jums palīdzētu, mēs esam sagatavojuši jums īsu ceļvedi katlu un pannu izvēlei.

Asi naža asmeņi

Lai grieztu kā profesionālis, nepieciešama ne tikai prakse, bet arī pilnībā uzasināti naži, kas ir daudz drošāki par jebkuru neasu nazi. Tāpēc izvēlieties augstas kvalitātes un korozijizturīgu tēraudu, kas ilgi saglabāsies ass un, ja nepieciešams, varēsiet to viegli uzasināt.

Nažus ir svarīgi arī pareizi uzglabāt. Lai nažus pasargātu no jebkādiem bojājumiem, noteikti iegādājieties īpašu nažu statīvu vai turētāju.

PADOMS. Kā zināt, vai nazis ir pietiekami uzasināts? Mēģiniet sagriezt avīžpapīru. Ja asmens negriež, tas ir jāuzasina.

Investējiet uzticamos elektriskos palīgos

Vai bieži gatavojat ēdienu lielam skaitam cilvēku? Tad jūs novērtēsiet virtuves elektriskās ierīces, kas paveic daļu darba jūsu vietā.

Mūsu iecienītākie ir stilīgie retro stila zīmoli "Smeg" un "Klarstein", kas piedāvā kvalitatīvas preces.