Dariet pats: rotaļu kubs bērniem

Eva Kovarova · 2022. gada 24. maijs

Izgatavojiet kopā ar mums rotaļu kubu no auduma mazuļiem, kuri sāk atklāt pasauli. Pietiek ar dažiem auduma gabaliņiem un poliuretāna putām.

Kas nepieciešams?

• 10x10 cm kubs no poliuretāna putām;
• 6 auduma gabali ar izmēriem 13x13 cm (ar 1,5 cm rezervi vīlēm);
• lentes vai auduma sloksnes aukliņām (mēs izmantojām 9 auduma sloksnes ar izmēriem 4x15 cm un vienu 8x15 cm sloksni; vīlēm ierēķiniet 1,5 cm);
• silikona vai koka riņķi/gredzentiņi un koka krelles, aukla;
• šujmašīna, diegi, adatas, šķēres, auduma saspraužamās adatas un koka karote vai irbulīši.

Soļi kuba izveidošanai:

1. Sagatavojiet nepieciešamos materiālus, pildījumu utt.
2. Vispirms no 13x13 cm auduma izgriež 6 kvadrātus. Izmantojām dažādu struktūru audumus. Bērnu attīstībai izmantojām dažādu struktūru materiālus (parastu kokvilnas audumu, kokvilnas vafeļu audumu, mīkstu plīšu un muslīnu). Izmazgājiet un izgludiniet audumus.
3. Sašujiet garās auduma sloksnes gar garāko un vienu īsāko malu un ar koka karoti vai irbulīti apgrieziet tās otrādi un izgludiniet. Jūs varat atvieglot darbu, izmantojot jau gatavas lentes.
4. Izdomājiet, kā vēlaties, lai izskatītos kubs, un izklājiet to uz galda.
5. Sāciet šūt. Paņemiet pirmos divus auduma gabalus, pēc izvēles izkārtojiet arī auklas vai lentes un nostipriniet tās ar auduma saspraužamajām adatām. Cieši piešujiet.
6. Pievienojiet vēl divus kvadrātus un piešujiet tos klāt jau diviem sašūtajiem kvadrātiem (vienā garā rindā). Pēc tam atlikušos divus kvadrātus piešuj vienu augšā, otru apakšā.
7. Ievietojiet poliuretāna kubu un sašujiet atlikušās auduma malas kopā.

Vairāk padomu un ideju bērna dekoriem un rotaļlietā

• Jūs varat izrotāt bērnistabu ar jaukām uzlīmēm. Mēs piedāvājam uzlīmes ar ziedu un dzīvnieku motīviem, kas patiks gan meitenēm, gan zēniem.

• Kādu paklāju izvēlēties bērnistabai? Iesakām izvēlēties mīkstu kokvilnas paklāju dažādās krāsās. Mēs piedāvājam bērnu paklājus ar multfilmu varoņiem vai radošus paklājus ar ceļiem, pilsētām, zvēriņiem un ainavām.