15% atlaide ar kodu VASARA15 | Tikai līdz pusnaktij →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Bērnu istaba džungļu stilā ar Nikolu Leitgebu

Smelieties iedvesmu no šīs rotaļīgi mežonīgās bērnu istabas un ļaujiet saviem bērniem iejusties multfilmu varoņa Maugļa lomā. Kā bērnu nostūrīti iekārtoja Nikola? Vai rezultāts attaisnoja cerības?
„Es negribēju ko vienkāršu. Es zināju, ka istabai jābūt tik trakai kā mani puikas.“

Istaba, kas atspoguļo bērnu raksturu

Nikola galvenokārt vēlējās, lai telpa atspoguļotu viņas bērnu temperamentu un mežonīgo dabu. Pateicoties tam ideja par džungļu tematikas ieviešanu bērnu istabā radās pavisam dabiski. Nikola mērķtiecīgi izvēlējās atbilstošākās mēbeles, aksesuārus, krāsas un materiālus, lai panāktu vēlamo.

Pirms pārvērtībām

Pēc pārvērtībām

Kam paredzēta telpa?

Funkcionālajā ziņā telpas iekārtošanā nācās ņemt vērā dažādus aspektus. Rotaļīgā telpa tika apvienota ar vietu, kur var atpūsties arī viesi.

Nikolai bija svarīgi, lai tad, kad viņas dēls apciemo savus draugus, istaba pārvērstos par viesistabu, un 140 x 200 cm plata gulta tam bija lieliski piemērota.

Tropu augi

Lai gan tropiska stila telpai vajadzētu izcelties ar daudzveidīgiem augiem, ir jāņem vērā, ka tā būs istaba, kur bērni pavadīs visvairāk laika.

Daudzi telpaugi ir indīgi, tāpēc ir svarīgi pārliecināties, ka tie ir pilnīgi nekaitīgi jūsu veselībai. Lai novērstu jebkādas raizes, Nikola izvēlējās tematiskus rotājumus, tekstilizstrādājumus un interesantas tapetes.

Krāsu un materiālu kombinācija

Dabīgie materiāli, piemēram, rotangs vai džuta, atgādina tropus un lieliski sader ar metālu. Tas ir ne tikai estētiski pievilcīgs, bet arī izturīgs un viegli kopjams.

Krāsu izvēlē iedvesma tika rasta no meža biezokņu toņiem. Visā interjerā dominē bagātīgi zaļie un dzeltenie toņi, kā arī zemes toņi.
"Bērnu istaba izdevās tieši tāda, kā to biju iztēlojusies!" – Nikola