20 vai 80 EUR atlaide jūsu pirkumam | Līdz pusnaktij →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

5 padomi drēbju skapja sakārtošanai

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Vai arī jūsu drēbju skapis ir pilns drēbēm, bet jums bieži vien šķiet, ka nav, ko vilkt mugurā? Mēs visi labi zinām šo sajūtu. Vai arī jūs domājat, ka ir pienācis īstais brīdis sakārtot savu skapi un atbrīvot tajā vietu? Pievienojieties mums!

Mēs parādīsim, kā izmantot visu skapī esošo vietu un kā efektīvi salocīt drēbes.

Sadaliet plauktus kategorijās

Sadaliet atsevišķus skapja plauktus kategorijās, piemēram, krekli, džemperi vai bikses. Pēc tam sadaliet šīs kategorijas, izmantojot organizatorus. Piemēram, sadaliet T-kreklu kategoriju T-kreklos ar īsām un garām piedurknēm. Bikses var iedalīt sporta, džinsu vai formālās.

Apģērbu, ko valkājat visvairāk, novietojiet acu līmenī.

Sašķirojiet drēbes uz pakaramiem

Lai pakarinātās drēbes varētu vieglāk pārskatīt, ir nepieciešama praktiska sistēma. Piemēram, varat drēbes var pakārt pēc piedurkņu garuma vai krāsas.

Izmantojiet platus pakaramos, vēlams tādus, kas izgatavoti no neslīdoša samta auduma. Stiepļu pakaramie var sabojāt audumu. Izmantojiet īpašas formas pakaramos jostām, rokassomiņām, šallēm vai cepurēm.

Kā salocīt drēbes?

Atvilktnēs lieciet drēbes vertikāli, jo tas ļaus labāk tās pārredzēt. Pārvietojami plaukti un plaukti ar metāla starpsienām nodrošinās vietu kreklu, džemperu, dvieļu un gultas veļas uzglabāšanai.

Praktisks risinājums bērniem

Jūs varat uzglabāt bērnu lietas dažādās kastēs atbilstoši apģērba veidam. Piemēram, jūs varat glabāt kreklus vienā kastē un bikses citā. Uz katras kastes pielīmējiet etiķeti, uz kuras uzrakstāt, kas kastē atrodas. Tādā veidā bērni varēs viegli atrast nepieciešamo bez jūsu palīdzības.

Apakšveļas organizēšana

Apakšveļu kumodē iesakām ievietot īpašos organizatoros, grozos vai kastēs. Tas ļaus jums daudz vienkāršāk to pārskatīt.