20% atlaide dīvāniem noliktavā ar kodu DIVANI20 | Ietaupiet tagad →
Pavasaris mājās | Iedvesmojieties →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

5 padomi drēbju skapja sakārtošanai

Beáta Vaňková
Beáta Vaňková
Bonami Blogger

Vai arī jūsu drēbju skapis ir pilns drēbēm, bet jums bieži vien šķiet, ka nav, ko vilkt mugurā? Mēs visi labi zinām šo sajūtu. Vai arī jūs domājat, ka ir pienācis īstais brīdis sakārtot savu skapi un atbrīvot tajā vietu? Pievienojieties mums!

Mēs parādīsim, kā izmantot visu skapī esošo vietu un kā efektīvi salocīt drēbes.

Sadaliet plauktus kategorijās

Sadaliet atsevišķus skapja plauktus kategorijās, piemēram, krekli, džemperi vai bikses. Pēc tam sadaliet šīs kategorijas, izmantojot organizatorus. Piemēram, sadaliet T-kreklu kategoriju T-kreklos ar īsām un garām piedurknēm. Bikses var iedalīt sporta, džinsu vai formālās.

Apģērbu, ko valkājat visvairāk, novietojiet acu līmenī.

Kā uzglabāt sezonālo apģērbu

Vai drēbju skapī uzglabājat arī sezonālās drēbes? Atvēliet vietu tiem apģērbiem, kurus izmantosiet tagadējā sezonā, un visu pārējo uzglabājiet apģērbu kastēs vai maisos, ko viegli var paslēpt zem gultas. Ja zem jūsu gultas nav vietas, izmantojiet vakuuma maisus, tādējādi drēbes aizņems mazāk vietas vai arī jūs varēsiet tās pārvietot uz bēniņiem vai pagrabu, tās nesabojājot.

Izņēmums ir mēteļi, kas izgatavoti no vilnas un citām dabīgām šķiedrām. Vakuuma maisi var likt zaudēt formu. Par to, kā tos uzglabāt, lasiet zemāk.

Kā salocīt drēbes?

Atvilktnēs lieciet drēbes vertikāli, jo tas ļaus labāk tās pārredzēt. Pārvietojami plaukti un plaukti ar metāla starpsienām nodrošinās vietu kreklu, džemperu, dvieļu un gultas veļas uzglabāšanai.

Praktisks risinājums bērniem

Jūs varat uzglabāt bērnu lietas dažādās kastēs atbilstoši apģērba veidam. Piemēram, jūs varat uzglabāt kreklus vienā kastē un bikses citā. Uz katras kastes pielīmējiet etiķeti, uz kuras uzrakstāt, kas kastē atrodas. Tādā veidā bērni varēs viegli atrast nepieciešamo bez jūsu palīdzības.

Apakšveļas organizēšana

Apakšveļu kumodē iesakām ievietot īpašos organizatoros, grozos vai kastēs. Tas ļaus jums daudz vienkāršāk to pārskatīt.

Kā uzglabāt apģērbu no maigiem materiāliem

Vilna, kašmirs, mežģīnes vai zīds ir materiāli, kas īpaši piesaista kodes. Tāpēc paslēpiet tos apģērbu maisos jeb pārvalkos. Šie pārvalki ir izturīgi un pasargās jūsu apģērbus no kaitēkļiem, putekļiem, mitruma un smakām. Jūs varat arī salocīt vilnas mēteļus, ietīt tos salvešpapīrā un uzglabāt plastmasas traukā ar caurspīdīgu vāku.