5 iemesli, kāpēc ieguldīt āra paklājā

Lai gan dārza piederumu klāstā arvien biežāk redzam paklājus, tie tomēr vēl nav kļuvuši par terases, balkona vai dārza neatņemamu sastāvdaļu.

Ir pienācis laiks to mainīt. Neskaitot to vizuālo pievilcību, āra paklājiem ir arī daudzas funkcionālas un praktiskas īpašības, kas neatstās jūs vienaldzīgus. Kopā ar slovāku bloga autori Ivanu Gaboriku uzziniet, kādas ir šo paklāju priekšrocības

1. Āra paklājs neizbalē

Āra paklāji ir ārkārtīgi izturīgi. Turklāt tie parasti ir izgatavoti no polipropilēna, kas ir ļoti efektīvs pret UV stariem. Tas nodrošina, ka jūsu paklāja spilgtās krāsas neizbalēs pēc pirmās vasaras sezonas.

“Gaisam iesilstot, ar mazo Bellu arvien vairāk laika pavadām laukā. Āra paklājs ir kļuvis par vietu spēlēm, dejām, grāmatu lasīšanai un pat vakariņām. Un kas ir pats labākais? Tas, ka paklājs ir mīksts pieskārienam un ļoti viegli kopjams. ”

2. Noturība pret laikapstākļu iedarbību

Materiāls, no kura izgatavoti āra paklāji, ne tikai saglabā paklāja toņus, bet ir arī izturīgs pret pelējumu un dažādiem laikapstākļiem. Tas nozīmē, ka pat spēcīga lietus un negaisa laikā jūsu āra paklājiņš paliks neskarts.

"Paklājs vairākas reizes ir bijis slapjš, bet joprojām izskatās kā jauns. Turklāt tas varonīgi izturēja agrā pavasara sniegu!"

3. Paklājs kā balkonā, tā dārzā

Āra paklāju var noklāt zālē, uz betona, bruģa, koka dēļiem un uz praktiski jebkuras virsmas. Tas sniegs komfortu un radīs mājīgu sajūtu jebkurā vietā.

"Tas ir viens no vienkāršākajiem un praktiskākajiem dārza elementiem. Es to viennozīmīgi iesaku ikvienam."

4. Vienkārša kopšana

Jebkuru nejauši radušos traipu, piemēram, no šokolādes saldējuma vai sarkanvīna, var pavisam vienkārši notīrīt ar drānu. "Nopietnākos" gadījumos varat ņemt talkā dārza šļūteni. Pēc tam ļaujiet paklājam nožūt saulē un tas atkal būs kā jauns.

"Vienkārša āra paklāju kopšana ir sevišķi svarīga visiem mazu bērnu vecākiem vai mājdzīvnieku īpašniekiem."

5. Neierobežotas iespējas

Vasaras sezonas beigās āra paklājam nav obligāti jāpaliek ārtelpās. Ja paklāja izmēri, krāsa un raksts iederas jūsu interjerā, varat to izklāt, piemēram, virtuvē, gaitenī vai pat vannas istabā (neaizmirstiet, ka tas ir izturīgs arī pret mitrumu). Vienkārši atcerieties iegādāties neslīdošo paklāju, ko palikt apakšā.

"Priecājos, ka paklājs ir tik daudzpusīgs, ka to var izmantot ne tikai vasarā. Beidzoties siltajai sezonai, varu paklāju izklāt, piemēram, gaitenī, kur tas izskatīsies tikpat nevainojami."