Menu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteikties5 € DāvanaGrozs
Sākums Sākums Iedvesma

2022. gada krāsu tendences

2021. gads mums visiem ir bijis raibs pandēmijas radīto asptākļu dēļ, tāpēc mēs esam mazliet sailgojušies pēc jauna sākuma, kas mūsu mājās ienestu drošību, mieru, gaismu un labu noskaņojumu.

Tāpēc nav nekāds pārsteigums, ka 2022. gadā galvenais krāsu uzdevums būs pārveidot interjeru par nomierinošu, ērtu un vienlaikus dzīvespriecīgu telpu. Aplūkojiet 7 toņus, kas visvairāk piesaistīja mūsu uzmanību.

1. Olīvzaļš

Tā ir universāla, maiga un neitrāla krāsa, kas ir ideāli piemērota gan iekštelpām, gan ārtelpām. Šim tonim ir nomierinošs efekts, jo tas mums asociējas ar dabu. Turklāt tas labi sader ar maigi rozā toņiem.

2. Indigo zils

Okeāna tumši zilā krāsa ir miera un stabilitātes krāsa. To ir viegli kombinēt ar citām krāsām un katru reizi tā izstaro pilnīgi citu starojumu. Kombinācijā ar vēsām krāsām tā atvēsinās interjeru, bet kombinācijā ar siltiem krēmkrāsas toņiem, padarīs telpas noskaņu siltāku.

3. Maigie smilškrāsas toņi

Maigie un krēmkrāsas toņi ir silti un piešķir jebkurai telpai uzmundrinošu un līdzsvarotu noskaņu. To neitralitāte ļauj izcelt citas krāsas.

4. Oranžas krāsas toņi

Spilgta un drosmīga krāsa, kas mums asociējas ar prieku un sauli. Tā piesaista uzmanību jau no pirmā acu uzmetiena un interjeram piešķir nedaudz rotaļīga prieka. Taču tumšāki oranžās krāsas toņi interjerā izskatīsies ļoti izsmalcināti.

5. Lavandas krāsa

Rotaļīga un modīga krāsa, kas ir neaizstājama siltam pavasarim un vasarai. Šo violeto toni var izmantot praktiksi jebkur! Tikai jāuzmanās, lai telpa nebūtu pārpildīta. Gaiši lavandas toņi interjeram piešķirs vieglumu, savukārt tumšākas violetas krāsas toņi būs lieliski piemēroti kā akcenti.