20 vai 80 EUR atlaide jūsu pirkumam | Ietaupīt →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

2022. gada dārza tendences

Meklējat iedvesmu dārza vai pagalma atjaunošanai vai interesējaties par aktuālākajām dārza tendencēm? Mums ir āra paklāji, lampas, dārza mēbeles un citi stilīgi aksesuāri, kas ierindojas starp 2022. gada labākajām tendencēm.

1 tendence:

Āra interjers

Arvien vairāk laika mēdzam pavadīt ārā, tāpēc interese par āra telpu labiekārtošanu pēdējā laikā ir pieaugusi. 2022. gada tendence ir veidot dārzus un terases tā, lai jūs tur justos tikpat labi kā savā dzīvojamā istabā.

Izvēlieties mīkstās āra dārza mēbeles, kas apvieno stilu ar īpaši izturīgiem materiāliem un komfortu. Dārza šūpuļkrēsli, spilveni, āra paklāji un dekoratīvais apgaismojums noteikti veicinās mājīgu sajūtu.

2 tendence:

Izmantojiet savu dārzu vai terasi visu gadu

Dārzu vai terasi var izmantot ne tikai vasarā, bet arī vēsākās dienās no agra pavasara līdz vēlam rudenim. Tad jums noderēs segas, pledi, terases sildītāji un āra kamīni, kas palīdzēs sasildīties.

3 tendence:

Darbs mājās, svaigā gaisā

Pandēmija ir radījusi daudzas pārmaiņas mūsu ikdienas dzīvē, un viena no tām ir darbs no mājām. Lai gan mājas birojam ir daudz pozitīvu īpašību, tas bieži vien nozīmē, ka mēs visu dienu pavadam telpās, neizejot ārā. Viens no risinājumiem ir strādāt svaigā gaisā, un šī tendence turpinās jau kopš 2021. gada.

Uzstādiet stabilu galdu, ērtu krēslu un piemērotu saulessargu uz terases vai dārzā un jūs redzēsiet, ka darbs ritēs raitāk!

4 tendence:

Zemes toņi

Šogad dārza mēbeļu un aksesuāru krāsu paletē dominēs zemes toņi, kas rada miera un drošības sajūtu. Ideālas krāsas ir brūna, bēša, pelēka, sarkana, oranža, tumši zaļa vai piesātināti sarkana. Un tie visi lieliksi sader kopā!