Šī vietne izmanto sīkkdatnes. Plašāku informāciju par failu izmantošanu, to lietošanu un apstiprināšanu varat atrast šeit.

ok
Menu
5 €ReģistrācijaPieteikties5 €Grozs
Sākums Viss par iepirkšanosViss par iepirkšanosSīkfaili Bonami.cz, a. s.

Sīkfaili Bonami.cz, a. s.

Mēs izmantojam sīkfailus Bonami.cz. Šajos sīkfailu lietošanas noteikumos (turpmāk tekstā - "noteikumi"), jūs varat izlasīt, kādus sīkfailus mēs izmantojam, kāpēc mēs tos izmantojam un kā jūs varat tos atspējot.

1. Kas ir sīkfaili?

Sīkfaili ir mazi teksta faili, kas tiek izmantoti jūsu vizītē Bonami.cz, ar šīm vietnēm vai tiek nosūtīti mūsu partneriem un saglabāti jūsu pārlūkprogrammā. Bonami.cz lapas atceras, kādas darbības esat veikuši (piem., Pieteikšanās informācija, produktu attēlošanas preferences). Kad jūs apmeklējat Bonami.cz, jūsu pārlūkprogramma nosūta sīkfailus atpakaļ uz šo vietni, tāpēc jūsu ierīce var tikt atpazīta, un mēs varam pielāgot Bonami.cz jūsu vēlmēm.

2. Kā piekrist izmantot sīkfailus?

Lapas Bonami.cz apakšā, kad jūs apmeklējat vietni, paziņojuma josla norāda, ka vietne izmanto sīkfailus. Ja jūs turpināt apskatīt mūsu vietni un tajā pašā laikā jums ir sīkfailu saglabāšana jūsu pārlūkprogrammā, mēs izskatīsim jūsu piekrišanu izmantot sīkfailus, saskaņā ar šiem noteikumiem.

Jūs jebkurā laikā varat mainīt sīkfailu izmantošanas iestatījumus. Lai to izdarītu, jums jābūt iestatītam, lai jūsu pārlūkprogrammā Bonmami.cz sīkfaili būtu aizliegti un jau saglabātie sīkfaili - izdzēsti. Lai iegūtu vairāk informācijas, lūdzu, skatiet 5. punktu no šiem noteikumiem.

3. Kādi ir sīkfailu veidi?

  • Pagaidu sīkfaili - tiek glabāti tikai ierīcē pārlūka sesijas laikā un, kad pārlūks ir aizvērts, tiek dzēsti.
  • Pastāvīgi sīkfaili - tiek saglabāti ierīcē pat pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas, uz ilgāku laiku. Šie sīkfaili paredzēti, lai atpazītu jūsu ierīci, apmeklējot Bonami.cz.
  • Pirmās puses sīkfaili - sīkfaili, kurus jūsu ierīcē glabā Bonami.cz.
  • Trešās puses sīkfaili - tos izveido citas vietnes. Jūsu apmeklētajā tīmekļa lapā var būt ietverts citu vietņu saturs, piemēram, reklāmas vai attēli.

4. Kāpēc mēs izmantojam sīkfailus un kādos nolūkos?

Pateicoties sīkfailiem, Bonami.cz lapas izmantošana lietotājam ir patīkamāka. Tajā pašā laikā, tie ļauj mums uzraudzīt un analizēt veidu, kā jūs izmantojat Bonami.cz, un tādējādi uzlabot kvalitāti un lapas saturu, kā arī personalizēt un pielāgot mūsu reklāmas kampaņas un izsekot to veiktspēju.

Šiem mērķiem mēs izmantojam gan mūsu sīkfailus, gan trešās puses sīkfailus. Izmantojot Bonami.cz tīmekļa vietni, datus ierīcē var saglabāt vai nu mārketinga rīku operatori, kurus mēs izmantojam mūsu vietnē, vai mēs varam dalīties ar informāciju ar šiem operatoriem, kas mums ir sniegta ar sīkfailiem. Šo rīku izmantošana ļauj mums pastāvīgi uzlabot mūsu piedāvājumu, kā arī labāk ņemt vērā jūsu personīgās vēlmes un pielāgot mūsu reklāmas kampaņas, lai informētu tos, kurus mūsu piedāvājums varētu interesēt visvairāk.

Bonami.cz izmanto Bonami.cz mārketinga nolūkos un tā saukto filiāļu programmu, kas ir starpniecības komisijas savienojuma tīkls. Ja jūs noklikšķināt uz saites vai reklāmloga no dažiem mūsu filiāļu partneriem, un šī saite nogādā jūs uz Bonami.cz, tas tiks saglabāts jūsu sīkfailos, kas atcerēsies, ka esat apmeklējis mūsu vietni caur filiāļu partneri. Piekrišana uzglabāt šos sīkfailus jau ir sniegta filiāļu partneru tīmekļa vietnē. Ja jūs sniedzat piekrišanu šiem sīkfailiem un, ja tajā pašā laikā Bonami.cz, jūs sniedzat piekrišanu uzglabāt trešo pušu sīkfailus (t.i. mūsu reklāmas un analīzes partnerus), šīs sīkdatnes tiks izmantotas saskaņā ar šiem noteikumiem.

Trešo pušu izmantotos sīkfailus un to datu izmantošanu, ko iegūst ar sīkfailiem, reglamentē attiecīgo trešo pušu personas datu aizsardzības principi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs trešās puses var apvienot informāciju, kas iegūta, izmantojot sīkfailus, ņemot vērā ar citu informāciju, ko jūs viņiem sniedzāt vai ka tās ir šo informāciju saņēmušas, sniedzot savus pakalpojumus.
Mēs izmantojam šādus sīkfailus:
Izdevējs/Sīkfaila nosaukumsVeids Ilgums
AdForm (TPC, GCM, cid, uid) Tracking, Konversija, Remarketing pastāvīgi
AdWords Tracking, Remarketing 90 dienas,
DoubleClick Tracking, Konversija, Remarketing pastāvīgi
Facebook Tracking, Konversija pastāvīgi
Google Analytics
_ga
cid
utmv
utmz
utma
utmb
utmc
Analytical, Tracking
pastāvīgi
6 mēneši
pastāvīgi
6 mēneši
pastāvīgi
pastāvīgi
session
https_enabled Essential var mainīties
Optimizely
optimizelyBuckets
optimizelySegments
optimizelyCustomEvents
optimizelyEndUserId
Analytical
pastāvīgi
pastāvīgi
pastāvīgi
pastāvīgi
Sklik Tracking, Remarketing 30 dienas, ne vairāk kā 540 dienas
yandex Analytical pastāvīgi
Bonami_split Analytical var mainīties
CampaignProductListController Essential 30 dienas,
__zlcmid Essential 1 gads
browserUuid Analytical, Tracking pastāvīgi
cto_idcpy Analytical, Tracking var mainīties
cto_lwid Analytical, Tracking var mainīties
eiobcn Essential var mainīties
smart_banner_state Essential pastāvīgi
uibh Analytical, Tracking pastāvīgi
user-domain-saved Essential var mainīties
visitor Essential pastāvīgi
PHPSESSID Essential pastāvīgi

5. Kā atspējot sīkfailu uzglabāšanu savā ierīcē?

Jūs varat iestatīt savu tīmekļa pārlūkprogrammu, lai saglabātu sīkfailus ierīcē vai blokā, ieskaitot trešās puses sīkfailus. Ir iespējams arī bloķēt vai atļaut sīkfailu uzglabāšanu tikai tīmekļa vietnei. Sīkfailus, kas jau ir saglabāti ierīcē, jūs varat dzēst jebkurā laikā. Tomēr mēs vēlētos norādīt, ka, ja jūs pilnībā atspējojat sīkfailus, ko sūtījis Bonami.cz, vietne nedarbosies pareizi un tās funkcionalitāte var būt ierobežota.

Jūs varat atrast vairāk informācijas par sīkfailu atspējošanu visplašāk izmantotajās tīmekļa pārlūkprogrammās šeit:
Jūs varat izmantot savas pārlūkprogrammas palīdzību, lai iegūtu vairāk informācijas.

Vai vēlaties jautāt par sīkfailu izmantošanas noteikumiem? Uzrakstiet mums uz palidziba@bonami.lv un jūsu jautājumi nepaliks bez atbildes.