Menu
10 €ReģistrācijaPieteikties10 €Grozs
Sākums Sākums Iedvesma

Ziemassvētku krāsas 2021

Daudziem cilvēkiem Ziemassvētku rotājumi asociējas ar klasiskajām krāsām, kā sarkana, zelta vai sudraba. Šī krāsu kombinācija vienmēr būs lieliska izvēle, bet, ja vēlaties ko pamainīt vai meklējat ko īpašu šī gada svētkiem, tad šeit varat iepazīties ar šīs sezonas Ziemassvētku krāsu tendencēm.

Dabiskie toņi

Neitrāla krāsu palete ir lieliska izvēle šiem Ziemassvētkiem. Tas jūsu mājās radīs mājīguma, skaistuma un elegances sajūtu. Šī tendence ir iedvesmojusies no Ziemeļvalstīm, kurām raksturīgi maigi un pieklusināti toņi. Krēmkrāsas, balta, pelēka vai bēša būs ideāli piemērotas Ziemassvētku krāsas šim stilam. Papildiniet dabisko toņu dekorus ar kādu zelta vai sudraba elementu, lai padarītu noskaņu nedaudz svinīgāku.

Zemes toņi

Zemes toņus apvieno divas dažādas mierīgu krāsu gammas. No vienas puses, dominē gaiši un pieklusināti toņi, piemēram, brūns, pelēks, bēšs, gaiši zaļš vai gaiši zils. Savukārt otrā pusē atradīsiet noslēpumainas un siltākas krāsas ar tumši sarkaniem, tumši zaļiem un tumši ziliem toņiem.

Šo toņu rotājumi var būt pieejami arī ar dažādām faktūrām un spīdīgām virsmām. Papildus stiklam un plastmasai varat izvēlēties arī dažādus koka dekorus, kas labi saderēs ar zemes krāsu paleti.

Varat izvēlēties koka zvaigznīšu rotājumus, koka eglītes, apsveikuma kartītes no koka, kā arī papildināt rotājumus ar egļu skujām vai salmu rotājumumiem.

Tagad jūs zināt, kādas krāsas un toņus izvēlēties šiem Ziemassvētkiem un varat atrast sev vispiemērotākos.