20 vai 80 EUR atlaide jūsu pirkumam | Ietaupīt →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Viss nepieciešamais veļas mazgāšanai un gludināšanai

Jūs droši vien piekritīsiet, ka veļas mazgāšana un gludināšana nav viens no patīkamākajiem brīvā laika pavadīšanas veidiem. Taču pēc tam kad būsiet atraduši parocīgākos rīkus, šo darbiņu padarīt būs vieglāk par vieglu. Tātad, kam ir jābūt katrā mājā, lai veļas mazgāšana un gludināšana ritētu raitāk?

Svarīgākais noteikti ir ietilpīgs veļas grozs, stabils drēbju žāvētājs un ērts gludināmais dēlis.

1. Veļas grozs

Netīrajai veļai būtu jāatrodas veļas grozā, nevis jāveido milzīgs kalns uz grīdas vai krēsla. Tāpēc, ja jums tāda vēl nav, tad varat apsvērt laba un gaumīga veļas groza iegādi. Vēl praktiskāk ir iegādāties veļas grozu ar vairākām iedaļām, piemēram, vienu gaišai un otru tumšai veļai. Tas ietaupīs jūsu laiku, šķirojot veļu pirms mazgāšanas.

2. Veļas žāvētājs

Ja jums vēl nav laba veļas žāvētāja, noteikti apsveriet iespēju to iegādāties. Nelieliem dzīvokļiem piemērotāki būs salokāmie vai pie sienas stiprināmie žāvētāji, jo tie neaizņems daudz vietas. Ja vēlaties, lai jūsu veļa izžūtu ātrāk, varat apsvērt elektriskā žāvētāja iegādi.

3. Gludināmais dēlis

Dažiem gludināšana ir garlaicīgākais mājas darbs, citam atkal tā ir patīkama un pat nomierinoša nodarbe. Jebkurā gadījumā darbs būs daudz ērtāks ar stabilu gludināmo dēli, vēlams ar kontaktligzdu un vadu turētāju.

Gludināšana būs vēl vienkāršāka ar gludināmā dēļa pārvalku. Tas palīdzēs gan ātrāk izgludināt drēbes, gan iegūt labāku rezultātu bez liekām rievām.

Neatradāt meklēto? Aplūkojiet visus veļas mazgāšanas un gludināšanas piederumus.