20 vai 80 EUR atlaide jūsu pirkumam | Līdz pusnaktij →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Viesistaba skandināvu stilā ar dabīgiem elementiem

Kateřina Chourová
Kateřina Chourová
Bonami Blogger

Vai jūsu viesistabā mājo skandināvu stils? Vai varbūt vēlaties to ieviest? Lai vai kā – skandināvu stila viesistabā noteikti nedrīkst trūkt dīvānā attiecīgajā stilā. Tam jābūt vienkāršam, daudzpusīgam un izgatavotam no ilgtspējīgiem materiāliem. Smelieties iedvesmu no poļu blogeres Dominikas Genejas, kuras skandināvu stila viesistabā mājo dabiski elementi.

Kā izvēlēties dīvānu

"Es nezinu, vai mēs atradām dīvānu, vai tas atrada mūs. Patiesībā tas bija spontāns pirkums, īsi sakot, mīlestība no pirmā acu skatiena. Tas bija tieši tas, ko mēs gaidījām – ideāls izmērs, izgatavots no materiāliem, kas mums patīk, un minimālistisks dizains. Godīgi sakot, tiešām nav viegli atrast mēbeli, kas ir tieši tāda, kādu meklējām, turklāt par pieņemamu cenu.”

1. Bonami padoms

Vienkāršas formas ir ilgtspējīgas

Skandināvu stila dīvānam jābūt vienkāršam. Ekstravagantas mēbeles noteikti nav piemērotas. Jums jāmeklēt vieglas formas un atturīgs dizains. Raksturīgas ir arī koka vai metāla kājām.

Kāpēc izvelkamais modelis?

"Bija jāapvieno vairākas funkcijas, un gribējām, lai to varētu izmantot ne tikai kā parastu dīvānu, bet arī kā gultu un rotaļu vietu. Un tieši tajā pašā laikā mana māsa pavisam nejauši atklāja "Karup Design" mēbeles. Viņa man atsūtīja saiti, un es uzreiz iemīlējos šajā dīvānā. Es to pasūtīju jau tajā pašā vakarā!"

2. Bonami padoms

Dabas iedvesmotas krāsas

Izvēlieties viegli kombinējamus toņus – pelēku, brūnu un krēmkrāsu. Ja sienām un aksesuāriem izmantojat neitrālas krāsas, varat atļauties spilgti dzeltenas vai klusinātas smaragda vai pat bordo nokrāsas.

Nevar kļūdīties, izvēloties klasisku vienkrāsainu apdari. Samts ienesīs interesantas faktūras minimālisma stila interjerā. Dīvāna kājām varat izvēlēties tradicionālo ziemeļvalstu materiālu – priedes koku. Arī melni lakots metāls izskatīsies eleganti.

Vai dīvāna izvēle bija grūta?

"Protams, es gribēju, lai dīvāns būtu praktisks dzīvošanai ar diviem maziem bērniem. Galu galā netīrumu un bojājumu risks šajā gadījumā ir daudz lielāks. Bet es atrisināju problēmu ar matraču aizsargpārvalkiem un lina segām."

3. Bonami padoms

Skandināvu „hygge“ aksesuāri

Kaut kas maigs un kaut kas mājīgs – to visu jums sniegs "hygge" dizaina interjera elementi. Tāpēc neaizmirstiet par segu un daudziem spilveniem. Turklāt aromātiska svece no dabīgā vaska un burvīga kafijas krūze jums garantēs patīkamu un mierīgu atpūtu.

Kā jūs raksturotu komfortu?

"Kad mēs kopā atpūšamies vai skatāmies filmas. Tāpēc mēs vēlējāmies izveidot patīkamu telpu, kas ir pilna ar dabīgām krāsām, audumiem un materiāliem. "Karup" dīvāns piepildīja šīs vēlmes. Tajā ir pietiekami daudz vietas, kur atpūsties, turklāt mums vienmēr ir guļvieta ciemiņiem."

Atrodiet savu dīvānu