Līdz pat 25% atlaide viesistabas precēm | Ietaupiet jau tagad →
Mums ir jauna lietotne | Atklājiet tās priekšrocības →
10 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kādu gultas veļu izvēlēties vasarā?

Tas nav noslēpums, ka kvalitatīvs miegs ir emocionālās un fiziskās labsajūtas pamatā. Bet ko darīt tad, kad termometra stabiņš ir pacēlies tropu cienīgas temperatūras augstumā? Materiālam ir liela nozīme, taču savā guļamistabā varat arī radīt vizuāli vēsāku atmosfēru, izmantojot gultas veļu jūras toņos un ar austrumu motīviem.

Gūstiet iedvesmu no mūsu padomiem, kā iekārtot guļamistabu vasarā saldākam un netraucētam miegam.

Krāsu ietekme

Baltā un zilā ir Vidusjūras iecienītākās krāsas. Un gultas veļa ar jūras motīviem, iespējams, nekad neizies no modes. Turklāt to var lieliski saskaņot ar spilgtākām krāsām. Piemēram, varat piešķirt gultas veļai spilgtumu un svaigumu, to kombinējot ar piparmētru zaļiem palagiem.

Džungļu atmosfēra

Augu motīvi ir kā radīti vasarai. Zaļā krāsa ir īpaši saderīga ar balto un tā izceļas apvienojumā ar spilgtām un bagātīgām krāsām.

Ja nebaidāties eksperimentēt, varat kombinēt ziedu un dzīvnieku motīvus. Neizvairieties no izteiksmīgiem aksesuāriem, kas izgatavoti no eksotiska koka vai krāsainiem metāliem.

Austrumu iedvesma

Etnogrāfisks vai mandalas raksts, kā arī austrumu un makramē stila gultas veļa ir lieliska izvēle bohēmiskai guļamistabai, kurā apvienoti zemes un terakotas toņi. Īpašam akcentam varam pievienot zelta krāsas elementus un džutas vai bambusa aksesuārus.

Viegli materiāli

Vasarai vispiemērotākie materiāli ir tādi, kas ādai ļauj elpot. Vislabākā izvēle ir lina gultas veļa, kas ir ne tikai antibakteriāla un izturīga pret ziedputekšņiem, bet arī absorbē smakas un veicina pareizu ķermeņa termoregulāciju. Jūs nekļūdīsieties, ja izvēlēsieties polikokvilnas vai kokvilnas satīna gultas veļu. Šie materiāli atvēsinās un novērsīs svīšanu.

Pareizi izvēlēta sega

Saldam miegam ar gultas veļu vien nepietiks. Galvenā loma vasarā ir segai! Lai justos ērti, tai ir jābūt vieglai, elpojošai un ātri žūstošai. Varat izvēlēties pildvielu ar kokvilnas maisījumu vai mikrošķiedru, kas sevišķi patiks cilvēkiem ar alerģijām. Populāras ir arī poliestera šķiedru segas, kas vasarā nodrošinās vēsumu, toties ziemā – siltumu.

Izpaudieties!

Spēlējieties ar dekoratīvo spilvenu un gultas pārklāju materiāliem un rakstiem, lai guļamistabai piešķirtu īstu vasaras noskaņu. Lina un bieza raksta kombinācija lieliski izskatīsies lauku stila interjerā, un minimālisma guļamistabu atdzīvinās interesants kokvilnas spilvens vai viegls gultas pārklājs.