20 vai 80 EUR atlaide jūsu pirkumam | Ietaupīt →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā padarīt interjeru siltāku vai vēsāku ar tekstilizstrādājumiem

Mainoties gadalaikiem, ir noderīgi, ja jūsu rīcībā ir uzticami tekstilizstrādājumi, kas palīdz pielāgot interjeru gan karstām vasaras naktīm, gan vēsiem ziemas vakariem. Pareizas krāsas un materiāli var atvēsināt vai sasildīt jūsu interjeru. Lūk, daži padomi, kā to izdarīt pareizi.

Kā atvēsināt telpu

Mēs visi ar nepacietību gaidām vasaras mēnešus, kad mums vairs nav jāslēpjas mājās vai birojā. Kad saule sāk ielīst pa logiem un temperatūra paaugstinās, mēs meklējam risinājumus, kā atvēsināt telpas.

1. Gaišas krāsas

Melnas un tumšas krāsas absorbē siltumu, paaugstinot telpas temperatūru. Tāpēc dienvidu reģionu iedzīvotāji izmanto vieglus, elpojošus materiālus un gaišas krāsas. Turklāt gaiši spilveni un gultas pārklāji rada optisku vēsuma sajūtu, kas noteikti samazina karstumu telpā.

2. Aizklājiet logus

Ja vēlaties izvairīties no karstās saules, izvēlieties aizkarus, kas pasargā no tās stariem. Izvēlieties necaurspīdīgus aizkarus no bieza materiāla, piemēram, samta.

3. Viegli un vēsi materiāli

Uz kādu laiku paslēpiet vilnas segas skapī un nomainiet tās ar satīna vai lina segām. Kāpēc? Tās labi regulē temperatūru, tāpēc vasarā jums nebūs pārāk karsti un ziemā nebūs auksti. Turklāt šie materiāli arī labi uzsūc mitrumu un palīdz ādai elpot.

Kā sasildīt telpu

Tiklīdz sākas aukstā sezona, mēs sākam domāt par siltām zeķēm un mīkstām segām. Taču ir arī citi veidi, kas var palīdzēt radīt siltāku atmosfēru. Lasiet tālāk!

1. Mīksts kažoks

Vai atceraties sajūtu, kad ziemā basām kājām uzkāpjat uz aukstas grīdas? Izrotājiet gultas priekšu ar ērtu, mīkstu paklāju vai ar pūkainu un siltu mākslīgo kažokādu. Izmantojiet pūkainus spilvenus un siltas segas, lai aukstākajās ziemas dienās jums būtu silts patvērums.

3. Sildoši auduma materiāli

Mikroflīss sastāv no īsiem un bieziem matiņiem, kas ir mīksti un silti. Turpretī kokvilnas flaneļa audumam ir arī īpatnēja tekstūra, kas ir patīkama pieskārienam. Dabiskā merino vilna ir vēl viena lieliska, sildoša izvēle.