-15% atlaide paklājiem ar kodu PAKLAJI15 | Ietaupiet tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Kā izrotāt savu dārzu, terasi un ārdurvis Ziemassvētkos

Ar gaismām rotātas mājas un dārzus bērnībā redzējām tikai amerikāņu filmās, taču laika gaitā āra Ziemassvētku rotājumu tradīcija ir kļuvusi populāra arī pie mums.

Ja šogad arī jūs esat nolēmuši izrotāt mājas ieeju, dārzu vai balkonu, tad varat meklēt iedvesmu poļu influenceres Mojdommojemiejsce skaisti iekārtotajā Ziemassvētku terasē.

Kā izrotāt ārdurvis

Ziemassvētku vainags

Pirms dažiem gadiem Ziemassvētku vainagi uz durvīm bija retums, taču pēdējā laikā skaisti izrotātas mājokļa durvis var manīt arvien biežāk. Jūs varat izgatavot dabīgu vainagu vai iegādāties mākslīgo, kas ir praktiskāks, jo skujas nenobirs un jūs to varēsiet izmantot vēl gadiem ilgi.

Durvju paklājiņš

Pavisam nelielas izmaiņas var ienest prieku un svētku sajūtu jūsu mājās. Izvēlieties durvju paklājiņu ar Ziemassvētku motīvu, kas liks pasmaidīt gan jums, gan jūsu viesiem.

Dabiski dekori puķu podā

Ja pie durvīm ir palikusi vieta, izmantojiet to puķu podam ar skaisti noformētiem Ziemassvētku rotājumiem. Tajā var salikt lapkoku vai skujkoku zarus vai iestādīt nelielu koku.

Apgaismojums

Lampiņu virtenes piešķirs mājai svētku izskatu. Tās var izmantot, lai izrotātu zarus podā, vainagu vai virteni, ko piekārt virs durvīm.

Kā izrotāt dārzu

Izgaismojiet kokus

Vai jūsu dārzā ir lapu koki, kuriem ziemā ir kaili zari? Izmantojiet lampiņu virtenes un aptiniet tās ap atsevišķu koku stumbriem un zariem. Ja jūsu dārzs ir pilns ar skujkokiem un krūmiem, jo ​​labāk. Jūs varat tos izrotāt ne tikai ar Ziemassvētku gaismiņām, bet arī ar klasiskiem dekoriem. Tādā veidā papildus Ziemassvētku eglītei viesistabā jums būs arī otra eglīte ārā. Tomēr pārliecinieties, vai lampiņu vads ir pietiekami garš.

Kā izrotāt balkonu un terasi

Izgaismota zaru vītne

Ļoti vienkāršs, bet gaumīgs Ziemassvētku rotājums jūsu terasei vai balkonam var būt izgaismota zaru virtene. Izgatavo garas virtenes no skujkoku zariem, piestiprini tās pie žoga un apliec ar Ziemassvētku lampiņām. Var izmantot arī mākslīgo virteni, kas kalpos gadiem ilgi.

Dekorācijas puķu kastēs

Ja pie jūsu žoga vai balkona margām ir puķu podi, tad varat arī tos izmantot Ziemassvētku rotājumiem. Ielieciet podos skujkoku zarus un uzkariniet uz tiem Ziemassvētku bumbiņas. Varat izmantot arī citus Ziemassvētku rotājumus, piemēram, eņģeļus, zvaigznes vai sniegpārsliņas.

Laternas un gaismas

Lai piešķirtu balkonam vai terasei Ziemassvētku noskaņu, pie griestiem uzstādiet gaismiņu virtenes ar spuldzītēm. Taču nepārspīlējiet ar gaismām. Pietiek apgaismot tikai vienu balkona vai terases daļu. Ja esat nolēmis rotāt virteni vai puķu podus ar gaismām, tad gaismiņas pie griestiem varat nelikt. Bet jūs varat pievienot āra interjeram kādu laternu vai svečturi, kas ir ideāli piemēroti ziemai.

Tekstilizstrādājumi un dekorācijas

Neaizmirstiet arī par Ziemassvētku rotājumiem un tekstila aksesuāriem, piemēram, dažādiem plediem, segām un dekoratīviem spilveniem, kas piešķirs jūsu terasei vai balkonam īstu Ziemassvētku noskaņu. Un, ja vēlaties kādu brīdi pasēdēt ārā, tās jūs noteikti sasildīs.