-15% atlaide paklājiem ar kodu PAKLAJI15 | Ietaupiet tagad →
Viss par iepirkšanos
Latviešu
5 € DāvanaReģistrācijaPieteiktiesGrozsMenu

Vienkrāsaini Ziemassvētku rotājumi iedvesmojoties no blogeres Pastellmama

Vai šogad vēlaties eglīti rotāt citādāk nekā parasti? Iedvesmojieties no vienas no šī gada populārākajām Ziemassvētku tendencēm - vienkrāsaini dekori dažādos toņos. Tas ir pavisam vienkārši un rezultāts ir tiešām iespaidīgs.

Iedvesmojieties no blogeres Pastellmama, un izrotājat savas mājas ar gaumīgiem, vienkrāsainiem aksesuāriem.

Izvēlieties pareizo krāsu

Kādu noskaņu jūs vēlaties radīt savās mājās svētku laikā? Jo katra krāsa un tonis izraisa nedaudz atšķirīgas emocijas.

Balti rotājumi var izskatīties maigi, bet vienlaikus arī rotaļīgi. Eglīte zeltainos toņos noteikti piešķirs telpai svētku noskaņu, bet, ja vēlaties patiesi izcelt eglīti savā viesistabā, tad izvēlieties pamatkrāsas, piemēram, zilu vai sarkanu.

"Parasti eglītes apgaismojumam izmantoju tikai siltas, baltas un vienkāršas lampiņas, bet šogad atradu retro stila LED sveces no Bonami. Es iesaku tās ikvienam, kas vēlas radīt nedaudz romantisku Ziemassvētku atmosfēru savās mājās."

Apvienojiet dažādus materiālus un faktūras

Mīksts samts, vēss porcelāns, spalvas vai spīdumi. Tekstūru un struktūru daudzveidība nozīmē, ka vienkrāsaina eglīte nekad neizskatīsies garlaicīga vai parasta. Tās unikālais skaistums visvairāk izceļas dažādu materiālu kontrastā.

Padoms: Ja nevēlaties kombinēt dažādu formu un veidu rotājumus, pamēģiniet eglīti rotāt ar dažāda izmēra, faktūras un formas bumbām. Kombinācijā ar vienkāršām, baltām lampiņām rezultāts būs īpaši iespaidīgs.

"Izvēloties citus Ziemassvētku rotājumus, iedvesmojieties no savas mājas krāsu paletes. Nebaidieties eksperimentēt ar kontrastējošām krāsām un dažādu faktūru un materiālu kombinēšanu."

Vienai krāsai var būt daudz dažādas nianses

Jums nav jāpieturas pie viena pilnīgi identiska krāsas toņa. Pat baltai krāsai ir daudz nokrāsu, sākot no gaišas krēmkrāsas līdz spilgtam sniega baltumam. Ja jūs brīvi kombinēsiet dažādu krāsu un toņu rotājumus, jūs piešķirsiet eglītei nepieciešamo raksturu un oriģinalitāti.